Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 27-10-10, 22:17
bmw_trelamenos Ο χρήστης bmw_trelamenos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-06-2007
Μηνύματα: 163
bmw_trelamenos is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοιτα τρελαμενε...και μενα bmw κυλαει στο αιμα μου,αλλα ειμαι και ο μεγαλυτερος κραχτης της.Και θεωρω οτι μπορω να εχω και μια αποψη παραπανω και τεκμηριωμενη καλυτερα απο μερικους αλλους φιλους.Απο εκει και περα,οπως εγραψα και πιο πανω,οπου πρεπει να κραζουμε να το κανουμε και οπου πρεπει να ειμαστε λογικοι,να ειμαστε λογικοι και οχι υπερβολικοι.Η επικοινωνια γινεται με ενδοεπικοινωνιακα προγραμματα μεταξυ αντιπροσωπειων-BMW Hellas και BMW Γερμανιας τα οποια στηριζονται στο ιντερνετ.Το να πεσει ενας σερβερ ή να γινεται αναβαθμιση εκεινες τις ωρες και να μην μπορει να υπαρξει επικοινωνια (ή ακομα και ενα update προγραμματος σε καποιο αμαξι που περιμενει να συνδεθει η κεφαλη του διαγνωστικου στον εγκεφαλο) ειναι συχνο φαινομενο και μπορει να τυχει οποτεδηποτε στο καθενα.
Οπως ακριβως οταν δεν εχεις και εσυ και εγω καμια φορα ιντερνετ.Λες και εκει οτι ειναι υποπτο που η HOL,OTE,Forthnet και οποιος αλλος παροχος ιντερνετ υπαρχει δεν μας δινει γραμμη???

Ξαναλεω...Μην ειστε υπερβολικοι...

Geo_3D επέτρεψέ μου να έχω μια άλφα επιφύλαξη (η οποία ίσως οδήγησε στην υπερβολή όσον αφορά το σχόλιό μου στο post αυτό) , λόγω του προβλήματος που είχα στο αμάξι μου, το οποίο πρόβλημα με ταλαιπωρούσε 1,5 χρόνο. Αν δεν έχεις αντίρρηση μπορώ να σου στείλω την ιστορία σε p.m. για να μην βγαίνουμε off topic. Ίσως είμουνα υπερβολικός, όπως λες, καμιά αντίρρηση, όμως θα έχω και εγώ τους λόγους μου.
Απάντηση με παράθεση