Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 06-06-08, 12:10
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Exclamation GROUP BUY ΦΙΜΕ-ΗΛΙΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑ

Kαλημέρα παιδιά...Καθώς έρχονται ζεστές μέρες πιστεύω είναι η κατάλληλη στιγμή για να κάνουμε ένα group buy για ηλιοπροστασίες(φιμέ).Επειδή είδα ότι υπάρχει ενδιαφέρον απο κάποιους και με αφορμή αυτό το thread http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=11840 λέω να μαζευτούμε σιγά σιγά να δούμε πόσοι είμαστε και να εξετάσουμε αν μπορούμε κάπου να πετύχουμε καλύτερη τιμή και τι μάρκα θα βάλουμε...

Ως πρώτο στάδιο ας δηλώσουμε συμμετοχές και μετά πάμε να δούμε για προσφορές,μάρκες και καταστήματα.

Επειδή εγώ είμαι λίγο full time και πνίγομαι αυτή την περιόδο και για τις δυο βδομάδες που έρχονται,αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει ευπρόσδεκτος!Ενοείται ότι θέλουμε και την βοήθεια απο κάποιον admin-mod για την καλήτερη καθοδήγηση.

Προτείνω να θέσουμε ως ημερομηνία λήξης σημετοχών την Τρίτη 17/6/2008 για την ολοκλήρωση του πρώτου σταδίου

Ως τώρα έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον

BILL007 (το δικό μου και της μάνας μου πιθανόν)
KATSARAIOS
ΧΒΕΑΤ+ ένας φίλος του
billaros19

Σύνολο 5-6 αμάξια....Aν μαζευτούμε καμία 10αριά καλά θα είμαστε πιστεύω (αν και παραπάνω δεν πειράζει...χιχιχιχ)

Παρακαλώ να ποστάρουν μόνο οσοι ενδιαφέρονται σοβαρά...Ευχαριστώ...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 06-06-08 στις 12:18
Απάντηση με παράθεση