Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 17-05-09, 09:37
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
άλλες συγκινίσεις προσφέρει το ένα αμάξι και άλλες το άλλο.
εγώ θα αναφερθω στο αυτοκίνητο που κολάει στο δικό μας forum και επειδή έχω και πιο τεκμηριωμένη άποψη επιτούτου.
///Μ3 : απίστευτη οδηγική εμπειρία με τον s54 να κροταλίζει σε απίστευτουσ ρυθμούς, σε όλα τα φάσματα των στροφών του, κάνοντας τον οδηγό να βρέχει τα παντελόνια του και τους συνεπιβάτες να ζηλέυουν που τα δικά τους είναι ημιβρεγμένα. κρατήματα που αντιγράφονται δύσκολα άπο άλλες εταιρείες πάνω σε ένα τόσο γρήγορο πισωκίνητο της κατηγορίας του κάνοντας τον οδηγό να καταλαβαίνει ότι πίσω άπο όλα αυτά τα δέρματα ,τα κουμπάκια και την πολυτέλεια, οδηγάει ένα καθαρόαιμο.
και να μή ξεχάσω το κυριότερο, το απίστευτο για την εποχή του smg ,όπου όταν πρωτοπαρουσιάστηκε τάπωσε όλα τα ήμιχειροκίνητα σαζμάν που υπήρχαν μέχρι τότε. με μοναδικό γνώμονα την οδηγική συγκίνηση, την αγωνιστική αίσθηση και τπτ μα τπτ άλλο, το smg κατορθώνει να κάνει αλαγές σε αστραπιαία ταχύτητα κάνοντας τον αδηγό να νομίζει ότι ένα ξωτικό πετάγεται μέσα άπο το κάθισμα και του δίνει μπουνιές στο σβέρκο.
όλα αυτά λοιπόν και το προσωπικό στύλ που δίνει, το οποίο έρχεται σε δέυτερη μοίρα, κάνουν το ///M3
να κατέχει το υψηλότερο βάθρο στη δική μου καρδιά.
Απάντηση με παράθεση