Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #66  
Παλιά 24-02-16, 21:03
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από andreas e46 Εμφάνιση μηνυμάτων
οκ ευχαριστώ πολύ, ο συγκεκριμένος μ ανέφερε ότι πιάνει μέχρι και 4 πατώματα να φανταστώ ότι δεν παίζει κάτι τέτοιο το θέμα είναι να πιάνει έστω και 1
Τι να σου πώ.. αυτός ξέρει καλύτερα..
Ετσι ακριβώς την έφαγε ο αδερφός μου, και πήρε συναγερμό με τέτοια καλούδια,
τον πλήρωσε ένα χιλιάρικο και είχε την ψευδαίσθηση οτι έχει προστασία..
2 φορές του το σπάσανε, και ψάχνει δικαιολογίες τύπου "ημουν στην Τουρκία και για κάποιο λόγο δεν ήρθε το sms" ακόμα και τώρα που πέρασαν 7 χρόνια...
Επειδή το όχημα το έχω εγώ απο το 2009 και μετά, σου υπογράφω οτι τα συστήματα αυτά στην μισή Ελλάδα δεν έχουν κάλυψη gsm για να σου στείλουν συντεταγμένες..
Και σε όλα τα επιλεγμένα σημεία που εγώ δοκίμασα δεν έχει κάλυψη gps..
Τα 4 πατώματα να τα σκεφτείς λίγο καλύτερα...
Τα περισσότερα συνεργεία, είναι στο ισόγειο 5 όροφων και 6 όροφων πολυκατοικιών..
Τα περισσότερα πάρκινγκ και οι πυλωτές είναι στο ισόγειο 8 όροφων πολυκατοικιών..
Εντάξει.. αν στο κλέψουν και το ανεβάσουν στην ταράτσα, για να γίνει το κέφι του κάθε ενός, νομίζω θα το βρείς και με περιστέρι....
Για να κλείσω το θέμα απο την πλευρά μου..
Το αμάξι μου έχει απο την μητέρα εργοστάσιο κεραία GPS στο πίσω τζάμι. Ακόμα και με αυτή την κεραία, κλείνω το αμάξι στο πάρκινγκ στην χαλκιδική, το οποίο έχει ΜΙΑ και μόνη πλάκα 60 εκατοστών, και με το που κλείνω την πόρτα χάνει την επαφή...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση