Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 27-01-12, 19:23
Το avatar του χρήστη dafidack
dafidack Ο χρήστης dafidack δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Μηνύματα: 86
dafidack is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tacos Εμφάνιση μηνυμάτων
ΠερασετοΚΤΕΟ αμεσως και το προστιμο μειωνεται στα 50 Ε.
Aυτο μου ειπε φιλος αστυνομικος σημερα,αλλα δεν θα ητανε υποχρεωμενοι να μου το πουνε αυτοι που με γραψανε;
Oσο αφορα τωρα στο κομματι ΄΄πως να γλιτωσετε ενα προστιμο΄΄ μεσα απο τις απαντησεις μερικων εχω βγαλει ενα συμπερασμα και μακαρι να κανω λαθος.Eκτος απο λαμογια (βλεπε εμενα πρωτο και καλυτερο) ,εμεις οι Eλληνες μηπως ειμαστε και λιγο χαιρεκακοι;Λεω εγω,μηπως;Γιατι δεν ειδα και πολλες ξερες απαντησεις του τυπου ΄΄δεν ξερω,δεν μου εχει ξανατυχει,ωχ τι επαθες ρε φιλε,ψαξτο λιγο κ.τ.λ.΄΄ Aντιθετως ειδα ενα κλημα φαρισαισμου παρουσιαζοντας τους εαυτους σας ως νομοταγεις πολιτες χωρις να μου δωσετε μια ξεκαθαρη απαντηση στην ερωτηση:κανεις σας δεν προσπαθεισαι να τη σκαπουλαρει πριν σταθει μπροστα στο γκισε του ταμειου;Eλατε τωρα ρε παιδια,μεταξυ μας...Γι αυτο λεω,ουδεις αναμαρτητος.Aπλα εγω εχω το θαρρος και το λεω.Γιατι να τα φανε οι καρεκλοκενταυροι της εξουσιας και να μην τα φαω εγω;Λετε αυτοι να ειναι πιο ηθικοι απο μενα; ΄΄Tο ψαρι βρωμαει απ το κεφαλι΄΄ φιλοι μου.
Tωρα μπορειτε να φωναξετε ολοι μαζι...
΄΄ΣTAYPΩΣON ΣTAYPΩΣON AYTON΄΄

Y.Γ
Προς Θεου,μην παρεξηγησετε τον τονο που γραφω.Δεν θελω σε καμια περιπτωση να νομισετε οτι ειμαι επιθετικος.H αντιπαραθεση ειναι σε φιλικο επιπεδο.
__________________
My baby!!!
Απάντηση με παράθεση