Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 08-02-12, 15:52
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 15-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
μην κολλας με μαρκες αδερφε.εγω προχτες πηρα μια λαμπα φθωριου για το σπιτι και ξερεις τι εγραφε πανω?made in china!οποτε μην αγχωνεσαι.
το δικο μου κιτ xenon το φοραω 5 χρονια πανω ειναι made in china και εχει και πολυ καλη αποδοση χωρις να τυφλωνω και δεν εχει παθει τιποτα τοσα χρονια!στην αρχη το φοραγα με μαμα φαναρια bosch και τωρα με hella angel eyes (με προτζεκτορα εννοειται).οποτε βαλε ενα με 100ε που λες οποιονανε και μετα βαζεις και τα φαναρακια σου και εισαι κομπλε.
εχε υποψη σου οτι και φαναρια να μην αλλαξεις παλι μια χαρα θα εισαι.τα μαμα φαναρια της bmw χωρις προτζεκτορα δεν τυφλωνουν αμα τα χενον ειναι καλα .(αυτο ειδα με τα ματια μου οταν ειχα τα bosch).τα ειχα παντα ρυθμισμενα χαμηλα βεβαια και κανενας μα κανενας δεν μου επεξε φωτα.προφανως δεν ενοχλουσα.....
αμα βαλεις χενον θα βαλεις 2 ψειρες λευκες στα μικρα φωτα και 2 λευκες στα προβολακια να ειναι ομοιομορφο!(μην δειχνει αλλου λευκο και αλλου κιτρινο και δειχνει καραγκιοζιλε..)αυτα.ελπιζω να βοηθησα....
η λαμπα που πηρα για το σπιτι ηταν philips!τα συμπερασματα δικα σας....οποτε τι phhilips και πιπεριες μεντολες....αμα ειναι καλης κατασκευης το κιτ θα αντεξει στο χρονο.αν οχι δεν μπανανε και οτι μαρκα θες....
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση