Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 28-09-11, 12:08
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Εννοεις τον Κεμιδη στη Χαλκιδα?.. Ειχα παει μια φορα που ειχα ενα προβλημα που μου ειχε προκληθει απο ενα αλλο συνεργειο στην Αθηνα. Το παλεψανε τ αμαξι ολη μερα, τελικα δε μπορεσαν να το φτιαξουν γιατι το ανταλλακτικο που μου ειχε βαλει το αλλο συνεργειο ηταν ελαττωματικο. Οποτε τα μαζεψα κι εφυγα χωρις να βγαλω ακρη και πηγα παλι πισω στο συνεργειο το αλλο για να μου αλλαξει το εν λογω εξαρτημα που το χα πληρωσει και χρυσαφι.

Καλο συνεργειο μου φανηκε παντως ο Κεμιδης, τουλαχιστον φιλοτιμο και τιμιο. Δυστυχως τοτε παρ'ολες τις προσπαθειες τους δεν ελυσα το προβλημα μου αλλα δεν εφταιγαν εκει στον Κεμιδη γι αυτο.
Φανηκαν οτι τουλαχιστον σεβονται τον πελατη και τα λεφτα που δινει. Μαλιστα με ειχαν παρει και κανα δυο φορες τηλεφωνο μετα για να ρωτησουν τι εκανα τελικα στο αλλο συνεργειο και εν τελει ισως η διαγνωση που εκαναν εκει ειναι η πιο σωστη απο ολες τις αλλες διαγνωσεις που μου ειχαν κανει σε πολλα αλλα συνεργεια για το προβλημα που με ταλαιπωρουσε κι ακομα δεν εχει εξαλειφθει οριστικα.

Εαν μενεις κοντα στη Χαλκιδα και σε βολευει απο θεμα αποστασης, θα σου προτεινα να πας εκει και να μη τρεχεις Αθηνα, δε νομιζω πως τα Αθηναικα συνεργεια εχουν κατι τοσο καλυτερο σε σχεση με τον Κεμιδη.
Απάντηση με παράθεση