Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 22-12-09, 00:50
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Προσωπική άποψη για τη σειρά Ε46

Ημουν ο ευτυχής κάτοχος ενός BMW 535i σειράς Ε28.
Τα δίκαια όμως μέτρα που θέσπισαν οι 2 ελληνικές κυνερνήσεις, με εξώθησαν να το αποσύρω για το ευτελές ποσό των 3200 ευρώ.
Τώρα είμαι κάτοχος ενός Ε46 (2004 1995 κεκ) και πραγματικά θλίβομαι για την αγορά μου.
Καμια σχέση το Ε46 με το αυτοκίνητο BMW που ήξερα. Είναι ένα απλό πλαστικοποιημένο συναρμολογημένο Lego, μηδενικής ποιότητας κατασκευής, και μηδενικής ποιότητας οδήγησης.
Μέσα σε 3 μήνες, έχω ανακαλύψει υπέροχες ατέλειες, και σκόπιμα ελλατωματικά σχεδιασμένες λεπτομέρειες, που όλοι οι κάτοχοι Ε46 κουβαλάνε καθημερινά μαζί τους.
Θα με ενδιέφερε πολύ να μοιραστούμε μερικά από αυτά.
Ξεκινάω απο το πρώτο θαυμα της BMW. Το πλαστικό κάλυμμα του κινητήρα..
Τοποθετημένο σκόπιμα επάνω σε πλαστικά υποσυγκροτήματα / εξαρτήματα, είναι έτοιμο
να προκαλέσει ζημιά την πρώτη φορά που θα σκύψεις στο χώρο του κινητήρα και θα βασιστείς επάνω του.

Παναγιώτης
Απάντηση με παράθεση