Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 08-06-22, 22:23
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ξέρω τι παίζει στα μέρη σας... Τα ZIMMERMANN κάνουν κάπου 100 στον εμπρός αξονα και 80 στον πίσω και ειναι καταπληκτικά φρένα... 40 τα τακάκια σε κάθε άξονα (ζευγάρι πάντα) ολα τα φρένα με τα περαστικά εμείς εδώ τα αλλάζουμε με 280 ευρω..
Eγω μιλαω μονο για μπροστινο αξονα στα 230 ευρω.
Οποτε να μην ψαχτω για αλλη εταιρεια, ειναι ενταξει οι zimmermann...γιατι εχω ακουσει διφορουμενα σχολια.

Η τιμη ενταξει ειναι, δεν εχω παραπονο, πιο πολυ ηθελα να ακουσω γνωμη για τους δισκους. Τακακια τα textar δεν τ'αλλαζω με τιποτα.
Γυρω στα 110 εχουν οι δισκοι, αλλα 40 τα τακακια, 15 ευρω ο αισθητηρας...κι 65 ευρω τα εργατικα. Ε ισως μπορουσαν να'ναι 10-20 ευρω λιγοτερα αλλα δεν κολλαω τοσο εκει. Απλα θελω να εχω παρομοια αισθηση κι αποδοση με τα εργοστασιακα φρενα χωρις ομως να δαπανησω 345 ευρω για γνησια που τα θεωρω πολλα.
Αν λοιπον το πιο κοντινο στους εργοστασιακους δισκους (που δε γνωριζω ποια εταιρεια τους φτιαχνει) ειναι οι zimmermann, να παω εκει. Tακακια textar φοραει κι απ'το.εργοστασιο ετσι κι αλλιως.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση