Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 30-01-17, 17:54
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από FD3S Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλος με Τsport πάει για αλλαγή αυτοκινήτου καθώς πήρε τον κινητήρα στο χέρι πριν από 3 μήνες.

Για S2000 δεν ξέρω αλλά επειδή κοιτάζω πολύ καιρό αγγελίες έγραφε σε κάμποσα ότι το μοτερ είναι αλλαγμένο πριν από τόσα χιλίαδες χιλιόμετρα.

Συγγενής μου έχει το 335 και τον άσσο. Για τον άσσο συχτιρίζει και αυτός αλλά με το 335 είναι υπερευχαριστιμένος. Τι να σου πω για να το λες θα έχεις δίκιο.
Αν είχαν τη μεταχείριση των μοτέρ των S2000 και TS τα μοτέρ της BMW δε θα έφταναν, ούτε 50.000χλμ

Κοιτάζω και εγώ εδώ και χρόνια αγγελίες για Celica TS, και διαπιστώνω ότι γράφουν όλοι με καμάρι, ότι έχουν 150-180-220 χιλιάδες χιλιόμετρα, όταν σε αντίστοιχα BMW αν δηλώσεις πάνω από 99000χλμ, απλά δεν ανοίγει καν ο άλλος την αγγελία.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση