Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 27-10-10, 20:23
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xenophon74 Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας.

Πριν από περίπου 20 ημέρες αγόρασα μια Χ1 1,8 S DRIVE.

Το αυτοκίνητο αυτή την στιγμή έχει 1600 χλμ όλα σε εθνική οδό.

Μόλις πριν μερικές ημέρες ανακάλυψα πως με όπισθεν και το τιμόνι στριμμένο στα δεξιά ακούγεται ένας χτύπος επαναλαμβανόμενος στην ιδία συχνότητα (με απλά λόγια κάτι σαν να κτυπάει)

Σήμερα 27 Οκτ. 10 επισκέφτηκα την αντιπροσωπεία όπου τον θόρυβο τον άκουσε ο ίδιος ο κύριος διευθυντής του συνεργείου. Κράτησαν το αυτοκίνητο περίπου μια ώρα μέσα στο συνεργείο και με ενημέρωσαν πως δεν βρίσκουν τίποτα και δεν ξέρουν από πού προέρχεται ο θόρυβος. Προσπάθησαν να επικοινωνήσουν με Γερμανία και μου είπαν πως δεν είναι δυνατή η επικοινωνία. Το αυτοκίνητο το παρέλαβα δίχως να έχει επιδιορθωθεί τίποτα και πλέον εφόσον το αυτοκίνητο ελέγχτηκε και δε μπορούν να βρουν ούτε την βλάβη αλλά ούτε και να την λύσουν.

Πειτε μου τι να κάνω, να κινηθώ νομικά ή ειναι κάτι που δεν γνωρίζω;

Υ.Γ. Πρώτη μου BMW, αν παμε έτσι......
Το μόνο που χρειάζεται, είναι να συμπληρώσεις τη φόρμα περιγραφής του προβλήματος,
και φευγοντας να πάρεις μαζί αντίγραφο..
Ετσι τεκμηριώνεις θέση, ότι το πρόβλημα παρουσιάστηκε εντός εγγύησης..
Παρεπιπτόντως, αυτόματο είναι??
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση