Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #488  
Παλιά 29-04-10, 15:20
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile .........

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το δεκαρικο μου ακουγεται understatement για τα πραγματα που θελει. Μια καλη φανοποια με σωστο ξεσκουριασμα, φαναρτζοδουλεια, βαψιμο και ραψιμο θα σου παει minimum ενα 5000. Και αυτα ειναι χωρις να χρειαστουν ανταλλακτικα (φτερα, ποδιες, προφυλακτηρες κλπ). Παντως εχω εναν breaker για Ε30 Μ3 που εχει τα παντα αλλα τσουζει λιγο. Οτι θες πες μου να σου στειλω contact details.
Δημητρη τα εχει ολα τα πραγματα,απλα θελει γενικο γδυσιμο-σουβλα-αμμοβολη-ραψιμο-βαψιμο και μηχανικα και σαλονι.Ειπα και εγω για παραπανω αλλα ο Πανος ειπε οτι μπορει να συγκρατηθει σε καποιο επιπεδο.Το καλο ειναι το -40% τεκμηριο και το 30% εκατο εκπτωση στην πληρωμη μετρητοις στην τιμη κλεισιματος και αν θελει καποιος το παιρνει και με ατοκες δοσεις.Εχει πολλα πλεονεκτηματα μιας και το φτιαχνεις σιγα-σιγα και το απολαμβανεις.Θα δουμε και θα ενημερωσω.
__________________
Απάντηση με παράθεση