Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 20-02-09, 08:33
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
φιλαρακι...καταλαβαινω την ταλαιπωρια σου.....αφου ομως δεν το ξαναπας εκει το αμαξι σου...και σιγουρα δεν θες να το αφησεις με ψιλοδιαρροη....βρες ενα ικανο συνεργειο που θα σου συσταθει εστω και απο δω μεσα...και προχωρα στην επισκευη του λαστιχου αφοβα....ο προφυλακτηρας μπαινει και βγαινει σε συγκεκριμενα σημεια σαν να κουμπωνει!Αμα βεβαια πεσεις σε τοσο ηλιθιο...τι να σου πω....απλα θα συνεχιστει η ατυχια και ταλαιπωρια σου!!!




Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από randombk Εμφάνιση μηνυμάτων
πλεον η ποδια ειναι στεγνη και δεν εχω καμια διαροη απο το συστημα ψυξης.
το παγουρι ισως οντως να ηταν τρυπιο οποτε μεχρι εδω ολα καλα!

το θεμα ειναι οτι υπαρχει μια ελαχιστη διαροη ισως απο τα σωληνακια που πανε στα πλιστικα των xenon.δηλ το νερο για τους υαλοκαθαριστηρες.

Σε εναν μαστορα εξω μου ειπε οτι πρεπει να βγει ο προφυλακτηρας για να μπορεσουμε να δουμε σε πιο σωληνακι ειναι η διαρροη.
Παιδια δεν με πειραζουν τα 100ευρω που μου ειπε εργασια αλλα αν θα ξαναμπει ο προφυλακτηρας στην θεση του και οχι στραβα!
Επειδη ειμαι ψυρας με το αμαξι δεν θελω να βλεπω τον προφυλακτηρα μου να μην ειναι ΟΚ!
Απτην αλλη δεν μπορω να αφηνω να σταζει το αμαξι...

Τι να κανω???

Τελος η σταση του σφακιανακη απαραδεκτη! η απαντηση ηταν οτι ΕΤΥΧΕ την ιδια μερα που αλλαξαμε παγουρι να ξεκινησει διαροη στα σωληνακια των xenon!ΕΛΕΟΣ!
Για βλαμμενους μας περνουν???Ακου ΕΤΥΧΕ!

τα σχολια δικα σας και δεν ξερω τι σχεση εχετε με τον σφακιανακη αλλα εγω δεν ξαναπαταω εκει...
Απάντηση με παράθεση