Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 24-10-14, 08:00
Το avatar του χρήστη drmdtsap
drmdtsap Ο χρήστης drmdtsap δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-04-2009
Μηνύματα: 188
drmdtsap is on a distinguished road
Ψαχνω το εξης...

Παιδια καλημερα. Ψαχνω να βρω το εργαλειακι που βγαζεις το καπακι απο τις ζαντες crown spoke r104. Μεσα στο κουτακι των εργαλειων εχω ενα αλλα δεν ειναι για το καπακι της συγκεκριμενης ζαντας... Εγω εχω ενα σαν συρμα λυγισμενο το οποιο δεν μπανει στη εγκοπη του καπακιου. Απο οτι ειδα οταν ειχα παει για βαψιμο ζαντων μου τα αφαιρεσαν με ενα εργαλειο που ειχε ενα πλαστικο "Τ" σαν λαβη και ενα γατζο λεπτο και πλακε που εμπαινε στη σχισμη-εγκοπη μεταξυ καπακου ζαντας και το τραβαγε εξω. Το αυτοκινητο θα το παω για ζυγοσταθμιση σε λιγα χιλιομετρα και μου ειπαν οτι ο λαστιχας που θα παω να εχει οπωσδηποτε παρομοιο εργαλειο γιατι αλλιως θα μου κανει ζημια ηλ στο καπακι ή θα μου γρατζουνισει καμια ζαντα... Με κατσαβιδι μου ειπε ουτε για αστειο μη δοκιμασει. Ψαχνω στο ιντερνετ και το μοναδικο που βρισκω ειναι ενα centre hub puller για mini αλλα αυτο εχω και εγω και δεν μπαινει στην εγκοπη γιατι αυτο που εχω ειναι στρογγυλο ενω αυτο που χρειαζομαι πρεπει να ειναι πλακε και λεπτο στο τελειωμα... Εχει κανεις ιδεα που μπορω να βρω κατι τετοιο ή αν υπαρχει καποιος κωδικος ανταλακτικου; Ευχαριστω εκ των προταιρων
__________________
Love my Mini
Απάντηση με παράθεση