Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #35  
Παλιά 03-11-13, 13:55
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Nαι, στα 30 παρά πόσο είσαι, έχεις γίνει master. Τα πάντα όλα
Χαίρομαι που το πρόβλημά σου έγινε η ηλικία μου. Τα επιχειρήματά σου κυριολεκτικά συνεχίζουν και με αποστομώνουν.

Ενημερωτικά, 30+, με 4 υποτροφίες, ισάριθμες διακρίσεις, καθηγητής πανεπιστημίου, guest lecturer σε πανεπιστήμιο του Λονδίνου και συμμετοχή σε 6 ερευνητικά. Και ναι, υπάρχουν 25άρηδες που με αποστωμόνουν εύκολα, δεν χρειάζεται να είναι μεγαλύτερός μου κάποιος για να ξέρει περισσότερα, όπως εσύ πιθανόν να θέλεις να πιστεύεις γιατί σε βολεύει. Και όχι, δεν διαβάζω ψάχνοντας από το Google, όπως κάνεις εσύ και νομίζεις πως τα ξέρεις όλα...

Μόνο και μόνο που ξανά αναφέρεις το αβάνς, που κι εκεί μαύρα μεσάνυχτα τα έχεις, συν την όλη συμπεριφορά σου, δείχνει πως έχεις σοβαρά κολλήματα και αναγάγεις τα πάντα σε βεντέτες και σε προσωπικό επίπεδο, ασχέτως αν δεν μπορείς όχι να αντικρούσεις τα επιχειρήματά μου αλλά να υποστηρίξεις τα δικά σου. Ακόμα και με τις βλακείες που κάθεσαι και γράφεις, που τα έχεις δοκιμάσει όλα και τα έχεις μετρήσει όλα, δεν απαντάς σε οτιδήποτε γράφω, ούτε και μπορείς να συνδέσεις τον συντελεστή τριβής με την αντίσταση κύλισης, ούτε και την αντίσταση κύλισης με την ενεργειακή απόδοση. Απλά τα λες και ό,τι είπες, αυτό είναι, επειδή έτσι το είπες. Ό,τι πει κανείς άλλος, λάθος, τέλος, ακόμα κι αν δεν μπορείς να αντικρούσεις την απλούστερη των εξηγήσεων.

Οπότε ναι, τράβα βάρα σπινθήρα πριν καν ξεκινήσει η εισαγωγή για να πάρεις 300% ιπποδύναμη, πίστευε πως η στατική τριβή είναι συντελεστής τριβής και ο συντελεστής τριβής αντίσταση κύλισης και ό,τι άλλη βλακεία κατεβάσει το μυαλό σου. Μόνο μην τα λες στον κόσμο που πληρώνει εκατοντάδες ευρώ γι'αυτά που του λες εσύ.

Να μία σοκαριστική δήλωση. Αυτά που νομίζεις πως ξέρεις, είναι δικά σου δημιουργήματα και λαθάρες. Με φυσική γυμνασίου αντικρούονται και πάλι κλαψουρίζεις, με μόνο επιχείρημα (που πήγαν οι επίσημες, και όχι του google, μελέτες?) το "τα ξέρω στην πράξη, δεν θα μου πεις εσύ". Αντιλαμβάνομαι πως δεν το καταλαβαίνεις, ούτε μπορείς να το χωνέψεις, αλλά έτσι είναι.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ'αφήνω τώρα να ζήσεις στον φανταστικό σου κόσμο, εκεί που εσύ είσαι Θεός (των πιθήκων)

Άντε γεια
Στο καλό Νίκο. Να ζητήσεις βοήθεια αν δεν μπορέσεις να ξεπεράσεις το υπαρξιακό σοκ που σου δημιούργησα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη God : 03-11-13 στις 14:12
Απάντηση με παράθεση