Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 19-11-12, 11:57
GAN E90 Ο χρήστης GAN E90 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 10-07-2008
Μηνύματα: 56
GAN E90 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LefterisK Εμφάνιση μηνυμάτων
προσωπικα θεωρω οτι η ποιοτητα των Ε9χ ειναι πολυ-πολυ καλυτερη απο αυτη των Α4/Α5 αφου στα τελευταια, η ποιοτητα τους, θυμιζει γκρουπ βαγκ δανεισμενη απο μικροτερα segment...φυσικα αυτο δεν το λεω επειδη κατεχω Ε9χ και απλα θελω υποβιβασω τον ανταγωνισμο της κατηγοριας.

το μονο μειονεκτημα που εχω εντοπισει (το οποιο το θεωρω ενοχλητικο) στο δικο μου οχημα ειναι μερικοι τριγμοι, που δεν εμφανιζονται παντα και ειναι αρκετα μικρης εντασης, περιπου κατω απο το τιμονι του οδηγου. εχω ανοιξει (ξεβιδωσει) το συγκεκριμενο σημειο προσπαθωντας να τοποθετησω μικρα κομματια μαλακου υλικου στα σημεια που υπαρχουν 3-4 βιδες που κρατουν και ενωνουν αυτο το κομματι του κατω μερους του ταμπλο με το πανω μερος του αλλα τελικα εκτιμω οτι εχουν περιοριστει σε καποιο βαθμο χωρις να εχουν εξαλειφθει. ανεβασα και μια σχετικη φωτο.
αυτα κ συγγνωμη αν κουραζω.
Οταν λες τριγμους μηπως απο τα λαστιχα στις πορτες γιατι νομιζω πως τριγμους δεν εχουν τα Ε90 η τουλαχιστον το δικο μου 2007 με 70000χιλ και σε σχεση με τα Ε46 ειναι πολυ καλυτερα σε ποιοτητα εγω σε οσα ε46 εχω μπει φαίνεται το αντιθετο αποτι ειπε φιλος πριν δειχνουν παλιοτερα αποτι ειναι
Απάντηση με παράθεση