Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1685  
Παλιά 15-11-18, 22:58
Το avatar του χρήστη kacey
kacey Ο χρήστης kacey δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2004
Μηνύματα: 962
kacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mixalhs Εμφάνιση μηνυμάτων
Ολα ειναι σχετικά , δεν υπάρχει σωστό και λαθος ειναι πως το βλέπει ο καθένας , τι φάση ειναι κτλπ.
Εγω το μονο που εχω να προσθέσω απο την δίκη μου οπτική γωνία ειναι οτι ενας που θα παει να παρει μετατροπή Μ3 θα καταλήξει σε αυτήν την επιλογή γιατι σιγουρα θα το παρει φθηνότερα απο ενα γνήσιο ,πράγμα που δείχνει οτι δεν εχει την οικονομική άνεση για να αποκτήσει ενα γνήσιο . Θλιβερό αποτέλεσμα οτι τελικά στα δύσκολα χρονια στην Ελλάδα ο Έλληνας δεν έμαθε απο τα λάθη του και συνεχίζει στο ίδιο μοτίβο μόλις του δωθεί η ευκαιρία . Θαυμάζω αυτούς που καταφέρνουν να ξεφορτωθούν μετατροπές όλων των ειδών , προβληματίζομαι γιαυτους που τα αγοράζουν . Οταν πηρα το Μ3 μεχρι να με μάθουν οι αστυνομικοί στις περιοχές που κινούμε με σταματούσαν όποτε το έβγαζα . Απορώ πως την βγάζουν καθαρή όλοι αυτοί με τις μετατροπές !
Ξεκινώντας από το τέλος, θυμίζω ότι για το συγκεκριμένο από το οποίο ξεκίνησε η συζήτηση, είναι δηλωμένο.

Πηγαίνοντας στα bold, νομίζω ότι είσαι λίγο άκυρος επειδή δεν είναι κατ' ανάγκη έτσι. Όπως εξήγησα ήδη 2 φορές, εγώ θα το κοίταγα και θα το αγόραζα όχι για οικονομικότερο αλλά γιατί

α) ο συγκεκριμένος συνδυασμός χρωμάτων πολύ απλά δεν κυκλοφορεί (και σε ενημερώνω ότι έχω κάνει το window shopping επιστήμη...), για να έχω τη πολυτέλεια της επιλογής του γνησίου.
β) φοράει πολλά και ακριβά πραγματάκια, δηλαδή αγοράζεις έξτρα αξία με τα λεφτά σου.
Απάντηση με παράθεση