Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 18-03-09, 14:06
Inferno Ο χρήστης Inferno δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-04-2007
Μηνύματα: 240
Inferno will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sokrates E46 Εμφάνιση μηνυμάτων
Και αν φωνάξεις την τροχαία σου λέει αφού ΧΩΡΑΣ ΝΑ ΒΓΕΙΣ (Ή ΜΠΕΙΣ) ΚΑΝΟΝΤΑΣ 105 ΜΑΝΟΥΒΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΦΩΝΑΞΕΣ????? Κρίμα δεν είναι να χάσει ο άλλος το μεροκάματό του..
Και απάντησα: Πες ότι είναι ανάγκη και πρέπει να πάω στο νοσοκομείο, τι κάνω τότε?
Και ο μπάτσος απαντάει: "Πες...Δεν είναι όμως,,,,"
Ζει ακόμα? μακάρι να ήταν στη θέση σου, να είχε πραγματικά ανάγκη να τον πάνε τα παιδιά του στο νοσοκομείο και να του είχε κλείσει κάποιος το γκαράζ.. μακάρι (όχι επειδή είναι τροχονόμος μην παρεξηγηθώ).

Συμφωνώ πάντως με όσα αναφέρονται ειδικά στο πρώτο ποστ.. μια από τα ίδια με πιάνουν και εμένα, μου γυρνάει το μυαλό ανάποδα ρε παιδί μου οταν βλέπω τέτοια πράγματα... δεν έιναι λίγες οι φορές που έχω κατέβει κάτω και έχει γίνει χαμός! αρχίζουν και με νευριάζουν και οι πεζοι πλέον που νυχτιάτικα, περνούν λεωφόρους χωρίς να υπάρχει διάβαση, ούτε φανάρι.. και αν εγώ τον κόψω στα δύο θα πάω και φυλακή, το ίδιο και με τα 2κυκλα αλάνια που ανέφερε ένας φίλος, αν πάλι του δώσω το κεφάλι στα χέρια θα είμαι ο αλήτης που τρέχει και δεν προσέχει τις μηχανές..

Στο βιντέκι το 1ο που πόσταρε ο Xou237 τι έκανε ο αλήτης ρε? το έβλεπα και πάγωσε το αίμα μου κυριολεκτικά!

Την καινούργια μόδα την έχετε προσέξει? που κάποιοι συνδέουν τα φώτα της όπισθεν να ανάβουν μόνιμα, ή που ανάβουν μερικοί τα πίσω φώτα ομίχλης, ότι ώρα και να 'ναι, ότι καιρό και να 'χει?
__________________

Απάντηση με παράθεση