Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 29-10-13, 17:55
M8CSI Ο χρήστης M8CSI δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 20-11-2009
Μηνύματα: 133
M8CSI is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manosm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
δηλαδη χωρις το προγραμμα ποση ωρα θα σε περιμενε το μ3;
ελα ρε Μανο χαχα ενταξη το μι3 ειναι ομως μι3 τωρα το εργαλειο μου ειναι το εργαλειο μου, Καμια σχεση το ενα με το αλλο αλλη δουλεια το ενα αλλη το αλλο. ετσι?
Οταν ομως ειπα μερικα μι3 να Πατησουμε απο Τεταρτες και μετα δλδ. απ'τα 160 Ρολ Τελος Παντων Ξερεις?????
Ακομα ερχονται χαχαχαχαχα.
εκεινη τη μερα Υπηρχε ενα μι3 36ρι φτιαγμενο με εισαγωγη Δυνατοτερο απο το 46ρι που λες ειχαν Κοντραριστη στο παρελθον οι δυο τους και το 36ρι του εφυγε
ε αυτο το 36ρι (βεβαια με 4 ατομα μεσα) αλλα αυτο δεν το Γλυτωνει γιατι Παλι πιο Βαρυς ειμουν αυτο λοιπον στο δρομο απο Χαλκιδικη οπως ανεβενουμε Περιφερειακα για πανω στο τουνελ μεχρι μεσα στο τουνελ με κολουσε ο μαγκας στα 2μετρα πισω να δειξη ,,,,,ντεμεκ κατι αλλα οταν βγηκαμε απο το τουνελ και βρεθηκε για ΑΤΥΧΙΑ ΤΟΥ η Αριστερη Λωριδα Αδεια η Ανηφορικια του Περειφερειακου Δες το.
Εγω ειμουνα στο κομβο τριανδριας για Κεντρο της Πολης και αυτοι ισα- - ισα που Διακρινοταν στους Καθρεφτες μου , χαχαχαχαχαχααχ αρε Μανο.
εκει Που ηταν η Μαγκια του! χαχαχαχα
Λοιπον Μανο λες Οταν Καπιος Αγοραζη ενα 850CSI λες να σκεφτετε καθολου μι3?
χαχαχαχαχα
εμενα Πρωσοπικα θα μου'βγενε και πολυ πιο φθηνα Ασε που δεν Χρειαζοταν Να Δωσο 5 Χιλιαρικα για Ζαντολαστιχα (smile)
Αλλη Φαση Μανο αλλη φαση.
Απάντηση με παράθεση