Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 29-10-13, 18:25
M8CSI Ο χρήστης M8CSI δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 20-11-2009
Μηνύματα: 133
M8CSI is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ δεν καταλαβαίνω.....από τη στιγμή που ο κάτοχος 850CSi δεν σκέφτεται Μ3, ζάντες 5000€, κλπ, τι το θέλει το υγραέριο?
Θα στο Πω φιλε μου τι Τρεχει :
Τοτε το 07 στη βιεννη οταν ανεβηκα πανω γερμ. και το πηρα απο κυριακη σε κυριακη εβγαζα πανω απο ενα χιλιαρικο
και σε 11 μηνες ΟΛΑ πηγανε σχεδον στο αυτ.
η Ζωη εχει ομως εκπληξεις φιλε μου ετυχε τα ναζιστικα σκυλια της Αυστριας να μη δουν Καπιον να βγαζη στησανε πλεκτανη μου αφαιρεσανε την αδεια σταματησε η δουλεια μου και το ΜΟΝΟ επομενο ηταν να ερθω σπιτι μου,
τωρα το να φουλαρω ΤΟΤΕ το αυτ. μου μου φαινοταν σαν να εμπαινα στο shop και να'παιρνα γαριδακια ε τωρα δεν ειναι το ιδιο φιλτατε μου.
Γιατι τα εσοδα μου τωρα μηνιαιως τα'βγαζα εκει σε 5-6-μερες
αλλα ξερεις Κατι?????
Εδω και Τωρα φιλε μου ειμαι πιο πολυ Ευτιχισμενος απο Τοτε Γιατι εχω το Αγαπημενο μου Αυτοκινητο στο Ιδιο μου το Σπιτι μεσα που εκει στη κ@λοβιεννη το Δευτερο το Σκεφτομουν,
τωρα?
Απο κει και περα θα το Χαιρομαστε οπως μπορουμε γιατι ΕΧΩ την Τρελλα Να διαθετω ΩΣ και το 90% των Εσοδων μου για Παρτη του (βεζινες - και αλλα) αλλα Κυριωτερο βεζινες στα αλλα ειναι για 2 Ζωες Ο.Κ.
τωρα σε 1000 χλμ αλλαγη π.χ. Μπουζι θα Δωκιμασω τα τετρακιδα Bosch Platinym ενω μ'αυτα που Τελειωνο τωρα ειναι τα NGK R (Racing) με ειδικη δυχαλωτη Ακιδα
δε βαριεσε ,,,,,σε λαβι, που λενε
Βλεπεις κανενας φιλε μου ΔΕ γενιετε Παμπλουτος ακομα και αυτοι που τα βρισκουν οι πισω δεν ειχαν γεννηθη Παμπλουτοι
Αλλα να Ξερης αυτος που δινη λεφτα για ενα αμαξι με μια τζιφρα του τσεκ δεν το ποναει σαν αυτον που δουλευε 18 ωρες τη μερα να το Αποκτησει σε 11 μηνες και 7 μερες σειρι ο αλλος βλεπει το αμαξι του σαν επενδυση η σαν κατι αλλο
Απάντηση με παράθεση