Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 17-01-17, 08:53
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MZ3 Εμφάνιση μηνυμάτων
ουάου
πιο όμορφο βαμμένο μετέπειτα τρίμ δεν έχω ξαναδεί
μπράβο για το αποτέλεσμα αλλά και για την ιδέα
του έδωσε αρκετά χρόνια νεότητας αυτή η πινελιά ότι ακριβώς χρειαζόταν το αυτοκίνητο

μήπως να έλεγες και σε εμάς πως να κάνουμε κάτι αντίστοιχο να μην βγει το αποτέλεσμα ότι να νε;
εγώ έχω βάψει τα τριμ στο κόμπακτ μόνος μου χωρίς βερνίκι με ασημί χρώμα στο ίδιο της bmw αλλά το σπρεϋ ήταν ψιλομαπέ και πετούσε πιτσιλιές, και αν σκεφτείς αυτήν την δυσκολία το αποτέλεσμα βγήκε πολύ καλό και τουλάχιστον δεν ξεφλουδίζει και χωρίς να του βάλω βερνίκι από πάνω
Ευχαριστω φιλε!!
Βασικα ξεκινησα να το κανω DIY αλλα τα σκ@τωσα.. Εβγαλα τα τριμ προσεχτικα, τα ετριψα με ενα πολυ ψιλο γυαλοχαρτο μιας και δεν ειχαν σημαδια που να χρειαζονται ασταρι-στοκο κτλ, αλλα το βαψιμο μου βγηκε χαλια.. οποτε τα εδωσα σε βαφεα..
Τα εβαψε λευκο στην αρχη, μετα με φωναξε και τα πιτσιλισαμε (η πλακα ηταν που μου λεει θα ερθεις να τα πιστιλισουμε μαζι γιατι δεν ξερω πως να τα κανω εγω αυτα χαχαχαχα και οντως ετσι εγινε), στη συνεχεια στεγνωσαν και περαστικαν βερνικι.. και το αποτελεσμα ειναι αυτο που βλεπετε!
Εχω καποιες φωτο ακομη, θα τις ανεβασω σε λιγο.
__________________
Απάντηση με παράθεση