Θέμα: Τεκμήρια
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #658  
Παλιά 22-04-10, 22:38
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konc Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγνώμη αλλά έχω Μ3 σε σκαρί που κοντεύει 15ετία και δηλώνω κάπου εκεί, +κάτι ψιλά. Προφανώς αναφέρεσαι σε καινούργια Μ3, γιατί το να έχει και να συντηρεί κάποιος ένα Μ3 με αξία αγοράς μικρότερη ενός Yaris (τυχαίο το παράδειγμα) δεν σημαίνει ότι είναι και πλούσιος.. Μια χαρά το έχεις με τις τιμές που πωλούνται, μάλιστα σε ορίζοντα 5αετίας πιο φθηνά θα σου έρθει από ένα καινούργιο πχ. Ibiza αν δεν κάνεις τρελά χλμ για να πας στη δουλειά σου.
Συμφωνω και καπου εκει ειναι η σκεψη μου που ο μονος τροπος να κανουμε το χομπι αυτο πλεον ειναι να γινουμε πιο ρομαντικοι και να αρχισουμε να εχουμε μπιμπελο παλια αμαξακια...αν δεν ηταν και αυτο το σημα (τελη κυκλοφοριας) θα ηταν καλυτερα τα πραγματα...

Απο την αλλη μην νομιζεις οτι πχ εγω που το τεκμηριο μου λεει οτι μπορω ευκολα να συντηρω Μ3 Ε46 οτι θα εμπαινα μια στο εκατομυριο στην διαδικασια να παρω...προτιμω ενα παλαιοτερο BMW χωρις γκαζια να το εχω να το γουσταρω και να μην στερηθω τπτ απο την ζωη μου...
Απάντηση με παράθεση