Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 17-11-09, 23:43
Το avatar του χρήστη zoikarios
zoikarios Ο χρήστης zoikarios δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 03-08-2007
Μηνύματα: 65
zoikarios is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fast-enough Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάμε πάλι. Τα ξένον έχουν διαφορετική διάχυση του φωτός.
Δεν παίζει ρόλο αν έχεις προτζέκτορες ή όχι.
ΑΡΚΕΙ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ ΓΙΑ ΞΕΝΟΝ.
Σίγουρα υπάρχουν λύσεις, αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι plug and play. (βάζω λάμπα και πολλαπλασιαστή και είμαι ΟΚ).
Αν δεν έχεις την οικονομική άνεση για σωστά ξένον, μην βάλεις. Οι απέναντι τι σου φταίνε?
Δεν είναι όλα για όλους ρε παιδιά τι να κάνουμε?
Είναι άλλο να φοράς μαϊμού ρολόι και άλλο μαϊμού εξάρτημα στο αυτοκίνητό σου. Είτε αυτό λέγεται, λάμπα, είτε λάστιχο, είτε ...
Γενικά οτιδήποτε που μπορεί να προκαλέσει βλάβη ή ατύχημα.
Δυστυχώς ή ευτυχώς επειδή κυκλοφορούμε όλοι στους δρόμους, πρέπει κάποια στιγμή να αποκτήσουμε μια πιο αλτρουιστική φιλοσοφία...
Ξέρω ακούγεται λίγο τραβηγμένο, αλλά νομίζω την ουσία την νιώθουμε όλοι μας.

Νομιζω πως στο Ελλαδισταν να αποκτησεις Ευρωπαικη κουλτουρα ειναι δυσκολο εως και ο λογος για να σου προκαλεσει γελιο! Απλο παραδειγμα..η σημερινη μερα 17 Νοεμβριου ειναι μια μερα συγκινησης και παραλληλα μια μερα που ειναι χαραγμενη στο μυαλο μας ως γιορτη της Δημοκρατιας και της Ελευθεριας. Ρωταω εγω...δεν μπορουμε ηρεμα και ειρηνικα να διαδιλωνουμε??Θα πρεπει ολη η Ελλαδα να θυμιζει εμπολεμη ζωνη ,γιατι θα πρεπει να κανω ολοκληρο κυκλο στην Θεσσαλονικη για να παω σπιτι μου , και γιατι να φοβαμαι να κυκλοφορησω αυτες τις μερες..αφου αυτοι οι αγωνες εγιναν για να κυκλοφορουμε ελευθερα και να μιλαμε ανοιχτα χωρις φοβο!
Οποτε τα xenon σε αυτο το απεραντο χαος ειναι ενα πλημελλημα......
__________________
Πάμε με i7 και μνημες OCZ Ram 6GB DDR3-2133 τελος ....Asus 5870 1GB power pc...
Απάντηση με παράθεση