Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 23-10-15, 15:13
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Αν ξαναδιαβάσεις πιο πάνω, θα δείς ότι τα άλλαζα στα 45000χλμ.

Και ήταν μια χαρά ακόμα....

Ρώτησε πιο πάνω ο άνθρωπος αν όντως είναι για 60000χλμ τα μπουζί.
Του λέμε ναί. Εγώ τα άλλαζα ΝΩΡΙΣ, στα 45000χλμ....

Όταν λέμε όμως ότι τα αλλάζουμε στα 5-10-15000χλμ αλλά για να κάνω οικονομία.....τελοσπαντων....

Θυμάσαι στην κοπή της πίτας, που σου έλεγα εγώ ο ΜΗ οικογενειάρχης μην ξοδεύεις λεφτά για το αυτοκίνητο σου χωρίς λόγο, αλλά κράτα τα για την οικογένεια σου?

Τι μου λές τώρα ρε Λεωνίδα....

Λάδια κάθε 2.000χλμ και μπουζί κάθε 5 παιδιά, γιατί έτσι ήταν το 1960...έτσι θα είναι και τώρα...

Τα 4κιδα μπουζί αυτού του τύπου, στα 15000χλμ είναι ακόμα καινούρια.

Υ.Γ. Το ότι πήρα λάδι από εκεί κάποτε δε σημαίνει ότι συνεχίζω να επικροτώ αυτή την κίνηση.
Αν δεν μαθαίνεις συνέχεια κάτι καινούριο και δεν αναθεωρείς ποτέ, δεν παρατηρείς πράγματα και να συμπεραίνεις νέα, μένεις στάσιμος....

Περιμένω τον επόμενο που θα θεωρεί πολλά και τα 15000χλμ για μπουζί με ονομαστική αντοχή τα 60000χλμ... Ζούμε για να ταίζουμε το αμάξι...χωρίς να πεινάει κιόλας. Σαν Ελληνίδα γιαγιά στο εγγόνι.

Υ.Γ.2. Τα λέω γιατί το έκανα. Τακάκια όταν ακόμα ήταν στα μισά, δίσκοι όταν ακόμα είχαν πολύ ακόμα, σινεμπλόκ πριν της ώρας τους, όλα έτσι....Και μου έλεγαν στο συνεργείο...Έχει ακόμα. Εϊναι νωρίς. Τώρα μου λένε ''μεγάλωσες και έμαθες''....Τα κάναμε όλοι.

Σαν τον άλλο που παρεξηγήθηκε επειδή του είπαν 4-5 μην κάνει τουρμπο το αμάξι....Ε κάντο ρε μεγάλε....Όλοι δίνουν συμβουλές (ξενερωτικές) γιατί είναι κομπλεξικοί και ζηλιάρηδες. Όχι γιατί τα έκαναν και έμαθαν από τα λάθη....
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dim77 : 23-10-15 στις 15:17
Απάντηση με παράθεση