Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 23-01-08, 20:39
Dimitris__ Ο χρήστης Dimitris__ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-07-2007
Μηνύματα: 155
Dimitris__ is on a distinguished road
σήμερα οπως γύριζα απο δουλειά αρχισε να μπερδευει χωρις ενδειξη σφάλματος, σταδιακά και μετα απο 10 χλμ σε κίνηση αρχισαν τα όργανα! το ρελαντί αρχισε να χάνει έσβηνε και με το ζόρι ξεκίναγε. Φωνάζω τη BMW έρχεται ο ανθρωπος και μου λέει ότι δουλευε εναμιση κύλινδρος και ότι φταίει η βενζίνη και όταν τον ρωταω αν μπορεί να μου το βεβαιωσει το συνεργείο οτι οφείλεται στη βενζίνη μου λεει οτι μπορεί ναι μπορεί και όχι! Επισης μου είπε οτι είναι συχνό φαινόμενο και ότι πολλοί προσπάθησαν να βρούν την ακρη με τους βενζινάδες αλλά τίποτα δεν πετυχε κανείς! Μόνο ίσως αν παω στο χημείο του κράτους το τεπόζιτο μου λεει μπορει να βρεθεί η ακρη
Είναι δυνατόν; δηλαδή είμαστε έρμαια του κάθε απατεώνα και δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα;;;
Τέλος το αυτοκίνητο ειναι Ε92 2λτρ 6 μήνες το εχω και να με αφήνει με εκνευρίζει αφάνταστα. Το προηγούμενο μου ενα Α3 του 1 (όχι fsi) δεν είχε ποτε πρόβλημα
Δε ξέρω ρε παιδιά αλλα με προβλημάτισε αυτη η ιστορία, όλοι λένε να βάζεις απο γνωστό βενζινά, παλιότερα εβγαινα εθνική και έβαζα εκεί τώρα πια όχι και αν δεν εχεις καποιον απο που να βάζεις;
__________________
διαλυθείτε γιατι θα παω στη Kommandatur!
Απάντηση με παράθεση