Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 20-12-11, 23:31
Το avatar του χρήστη Straight six
Straight six Ο χρήστης Straight six δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-03-2009
Μηνύματα: 923
Straight six will become famous soon enough
η δικια μου γνωμη ειναι πως αν υπαρχουν οριτζιναλ μ3 εδω μεσα πηγαινε δεστα και τσιμπησε τα αμεσως,,,,,αν ομως για καποιο λογο δν σου κανουν και πας για μετατροπες τοτε ειναι γνωστη η φαση και θα τα περιμενα και εγω αν πηγαινα να τα αγορασω ο,τι και αν μ ελεγαν οι πωλητες ιδιοκτητες....οτι ειναι λιωμενα ειναι σιγουρο...οτι εχουν κανει τα χιλιομετρα της ζωης τους ειναι σιγουρο....παρε παραδειγμα απο το δικο σου ταπερ....οτι τα αξεσουαρ που εχουν και ο εξοπλισμος
ειναι απο διαφορετιες χρονολογιες και προ η μετα φεισλιφτ μπορει να παιζει και αυτο......οτι ολο και καποια στουκα θα εχουν ειναι σιγουρο....μπορει ομως οι ιδιοκτητες να ειχαν μερακι και να ηταν προσεκτικοι με τη συντηρηση μοτερ και μεταδοσης....χεσε την καροτσα, αυτη εχει αλλαξει πολλα χερια και χωρες σιγουρα....εγω τι θα εκανα.....θα πηγαινα σε γνωστους μηχανικους θα ηλεγχα μοτερ μεταδοση, θα προσπαθουσα να βρω αν εχει παρει καποια μεγαλη στουκα οσο μπορω βεβαια και θα προχωραγα....το αν τα ξερουμε η οχι παιζει καποιον ρολο αλλα τα χιλιομετρα τους ειναι πολλα οποτε, μια η αλλη...δες μοτερ μεταδοση και προχωρα.....εξοπλισμους και λοιπα μην τα κοιτας.....τα βαζεις και μονος.....ακομα και η μεταδοση ειναι σκυλι..το μοτερ κοιτα και την καροτσα μην εχει φαει τον αγυριστο.... αυτο φαινεται καλο παντως...ο,τι και να παρεις να το χαρεις μαν
__________________
PANAGIOTIS SAYS: Nothing better than a damn S-T-R-A-I-G-H-T S-I-X
engine
Απάντηση με παράθεση