Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 13-07-09, 07:35
Το avatar του χρήστη bimmer-corfu
bimmer-corfu Ο χρήστης bimmer-corfu δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 15-11-2004
Μηνύματα: 3.021
bimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to all
χειμερινά ελαστικά 225 45 17 runflat σε Ε92

Παίδες μπορεί να πηγαίνουμε παραλία αλλά εγώ θέλω σιγά σιγά να κάνω τα κουμάντα μου για κάνα χειμερινό ταξιδάκι σε μέρη με χιόνι της αρκούδας.

Έψαξα λοιπόν για χειμερινά ελαστικά στο tirerack.com και στο camskill.co.uk σε διάσταση 225 45 17 με δείκτη ταχύτητας H και V. Δεν θέλω να μπω σε έξοδα να αγοράσω ζάντες, γι’αυτό δεν κοιτάω για 16άρια.
Επίσης, επειδή θα είναι για μακρινά ταξίδια σε Ευρωπαϊκής ποιότητας δρόμους θέλω runflat, εδώ στο νησί μπορεί να βάλω καλοκαιρινά συμβατικά αργότερα.

Ξέρετε τι βρήκα σε runflat? Ένα ελαστικό μόνο (και αυτό μόνο στο camskill.co.uk) το VREDESTEIN WINTRAC XTREME σε 225/45RF17 91V ενώ θα ήθελα 225/45RF17 94V
Ξέρει κανείς το ελαστικό αυτό? Υπάρχει κάποιο άλλο που δεν ξέρω ή κάποια άλλη γνώμη?
Ο alexk εδώ http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...WINTRAC+XTREME λέει ότι είναι καλά πάντως αλλά ο ίδιος δεν έχει runflat. Η τιμή είναι περίπου 780 Ευρώ με τα μεταφορικά, είναι καλή?
Thanks
__________________
Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500
Απάντηση με παράθεση