Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #120  
Παλιά 06-03-11, 22:01
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostastnt Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ δεν είμαι!! Ο E36 RULES!! με κάνει με αυτά που γράφει και δεν καταλαβαίνω τι με λέει!

Τώρα αυτή τη βδομάδα θα βγω για ένα σαφάρι σε λαστιχάδικα να βρω τα potenza.. Θα καραφλιάσω πάλι γιατί θα ακούω ότι τα τάδε λάστιχα που φέρνουν είναι καλύτερα, και ότι ο σουμαχερ αυτά φοράει, και ότι τα κινέζικα έχουν πιο ποιοτική γόμα κτλ
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ πήγα σε αλλαγή από 195 σε 205 (με τα ίδια υπόλοιπα), έτσι και αλλιώς μιλάμε για αλλαγές της τάξης του 1.9%.

Δεν είναι κάτι το τραγικό, μη σου πω δεν αξίζει (θεωρώ) καν να το αναφέρουμε.

Γιατί είσαι διστακτικός αλήθεια;


Εγώ ουτως ή αλλως δεν γνωρίζω απ'αυτα...

Αν με τον 1.2 ποντο δεν βλεπεις διαφορά, ή δεν σε νοιαζει, τοτε βάλτα.. Εγώ απλά ανέφερα αυτό που παρατήρησα, και θεώρησα πως ίσως σου διέφυγε.. Αν θα δεις διαφορά ή όχι, επαναλαμβάνω, δεν το ξέρω!


Εδω αλλοι λενε πως αν βαλεις 17αρα σιγουρα θα κοψει

ΕDIT: τώρα το είδα.. Ισως η διαφορα αυτη δεν παιζει ρολο στο 6κυλινδρο 30αρι του oldcarskissmyass Το οποιο, ε, πώς να το κάνουμε, δεν εχει ακριβώς και τις ίδιες επιδόσεις με το 116.. Δεν ξερω, ψάχτο

Εdit2: Δε βαριεσαι, βάλτα! Πόόόόση διαφορα να δεις πια?
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη E36 RULES!! : 06-03-11 στις 22:09
Απάντηση με παράθεση