Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #163  
Παλιά 27-04-11, 11:34
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
καλημερα παιδες.
λοιπον υστερα απο πολλες ερωτησεις σε εξουσιοδοτημενα αθηνας διπιστωσα τα εξης γιατι και εγω ψαχνομαι να βαλω.(καθε φορα που παω ταξιδι κατεβαζω καντηλια καθοτι ειμαι κολλημενος φραπεδονομαχος χρονια τωρα).χαχαχαχχα!
1) αυτο που πηραν τα παιδια απο το ιμπει εχει καταργηθει απο την bmw σαν ανταλλακτικο-αξεσουαρ.το πληρες σετ δηλαδη που κουμπωνει πανω και ειναι η πρωτη φωτο.
2)εγω εχω την κλασικη κονσολα με τον τεμπελη απο πανω (δευτερη φωτο) και εχει μπροστα το τασακι.
3)η μονη λυση (επειδη δεν εχω καρτα και δεν ξερω καν απο ιμπει καθολου) ειναι να παραγγειλω τμηματικα τα κομματια 17 (χ2),18(2 ποτηροθηκες και την κερματοθηκη δηλαδη) που φαινονται στην 3 φωτο.
ερωτηση κρισεως:πρεπει να παραγγειλω και τα 16,19 (βαση κονσολας και τασακι) η' κουμπωνουν τα 17 και 18 πανω στην δικια μου κονσολα με το υπαρχον ηδη τασακι?(υπαρχει ηδη το 19 πανω στην κονσολα μου μπροστα και μετα εχει ενα μεγαλο κενο μεχρι πισω που τελειωνει).
οχι τιποτα αλλο μην τα παραγγειλω τσαμπα τα 16 και 19 αμα κουμπωνουν πανω στην κονσολα μου (βλεπε δευτερη φωτο) τα 17 και 18.
οποιος εχει ασχοληθει με το θεμα β ο η θ ε ι α!
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση