Θέμα: BMW e30 project
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 01-11-12, 18:33
Το avatar του χρήστη Alex1991
Alex1991 Ο χρήστης Alex1991 δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 01-11-2012
Μηνύματα: 4
Alex1991 is on a distinguished road
Κατ' αρχήν ευχαριστώ πολύ παιδιά για την γρήρορη ανταπόκριση!

Τα φουσκώματα με προβληματίζουν και μένα η αλήθεια είναι γιατί δεν ξέρω κατα πόσο καλή δουλειά θα γίνει... Δεν θέλω σε καμία περίπτωση το αμάξι να βγει ένα τέρας γιατί μετά θα ακούω τα κλασσικά "Αφού στα 'λεγα, άκου και κανέναν έμπειρο..."

Όσο για τις εξατμίσεις, το παρών σκάφος φοράει 2 χειροποίητες μονές και δεν έχει παρουσιαστεί κανένα πρόβλημα και εμφανισιακά εμένα μου αρέσουν. Αλλά θέλω να βάλλω του αδερφού μου τις 2 διπλές γιατί στο δικό του που το πουλάει παρεπιπτώντως έχουν δείξει πολύ ωραία... Για τους καθρέφτες δεν είναι σίγουρο αν θα τους αλλάξω γιατί έχετε δίκιο με τις γωνίες του αμαξιού κτλπ. Τα bodykits θα γίνουν από τον ξάδερφό μου ο οποίος κάνει πολυαστερικά και θα μου βγουν μόνο τα υλικά...

Τα καθίσματα του 190Ε φυσικά και είναι του EVO...Δεν παίζει να έβαζα του απλού γιατί δεν με αρέσουν καθόλου. Του EVO ταιριάζουν ακριβώς και ο φάδερ είπε πως θα δείξουν αρκετά γιατί είναι πιο Bucket (Ενισχυμένα). Για τα Xennon δεν ξέρω γιατί γίνεται τόσος ντόρος, απλά μου αρέσει σαν ιδέα και το έχω άχτι... Έτσι κι αλλιώς δεν υπερβαίνει το budjet που θα διαθέσω οπότε δεν το θεωρώ σπατάλη...

Όσο για το μοτέρ δεν παίζει να το κρατήσω πάνω γιατί πέρυσι που το πήρα στην πόλη που σπουδάζω (Κέρκυρα) κάθε 2-3 μέρες έριχνα και 20 ευρώ για βενζίνες... Ντάξει, να πω την αλήθεια το ψυλο-έστιβα σε κάτι ευθείες και κάτι κυκλάκια αλλά και πάλι. Τώρα αν το πάρεις με ακρίβεια τα επόμενα 5 χρόνια με 900 ευρώ τέλη, ε δεν έχω και 5000 budjet ηρεμίστε φοιτητής είμαι. Βέβαια και ποιος δεν θα ήθελε 2μισάρι με 200 άλογα σε σχέση με 18αρι και 145 άλογα. Άλλα εμένα μου αρκούν για πρώτο αυτοκίνητο και νομίζω πως είναι αρκετά γρήγορο για τα δεδομένα του το μοτέρ.

Εδώ είναι και το αυτοκίνητο του αδερφού μου για να δείτε κάποιες φώτο και την δουλειά του πατέρα μου για να μου πείτε και εσείς την γνώμη σας. Δυστυχώς έχω μόνο μία απ' την δικιά μας στο πι-σι μου εδώ, τις περισσότερες τις έχω στο λαπτοπ στην Κατερίνη...


Σε καμία περίπτωση δεν τρώω τα λεφτά του "Μπαμπά"... Τα λεφτά που θα διαθέσω τα έχω βγάλει με αρκετό κόπο σερβίροντας ποτά... Δεν θέλω να υπάρξει παρεξήγηση.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη rapid_fast : 02-11-12 στις 07:28 Αιτία: Διαφήμηση
Απάντηση με παράθεση