Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #49  
Παλιά 19-01-09, 19:02
Snoopy Ο χρήστης Snoopy δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 17-07-2006
Μηνύματα: 2.651
Snoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura aboutSnoopy has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takism3 Εμφάνιση μηνυμάτων
πως δε παιζει ρε παιδια εγω βρηκα ελλαδα και οχι ενα αλλα δυο Μ3 2001 με 27.000 ευρω με δουλευετε....και κατσε του λετε του ανθρωπου να μη βαλει μ3 για το κοστος και του λετε330 με κομπρεσορα αργοτερα....δλδ περισσοτερα λεφτα...φιλε να σου πω δε το παιζω εξυπνος αλλα επειδη εχω αρκετες γνωσεις και επειδη το ε36 1600 που ειχα το εκανα μ3 με απο ενα ολοκληρο αυτοκινητο μ3...και δε χρειαστηκα να αγορασω μια βιδα...εγινε 90 % γνησιο...και δεν ειχε κανενα προβλημα...αν ειναι να παθει κατι το μοτερ θα παθει και το 330.....δε ξερω τι τιμη εχεις βρει για ανταλακτηκα...γερμανια βρισκεις τρακαρισμενο πλαγια η πισω με 7000 ευρω περιπου...για μ3 ε46...το 30αρι που εχω παλι μ3 του εβαλα μια χαρα ολα και το στησιμο του απ την αρχη....μια χαρα...ουδεν προβλημμα....βρες ενα μαστορα με γνωσεις και ολα μια χαρα...νομιζεις ειναι δυσκολο να κουμπωσεις ενα μοτερ πανω στο αμαξι σου....αν δε το εχεις κανει σου το λεω δεν ειναι ..αρκει να εχεις τα παντα...Μ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Μ....να ακους αυτους που εχουν κανει μετατροπες....χωρις παρεξηγηση..........

27χιλιάρικα μπορείς να μου πείς που είναι?

Ενδιαφέρομαι σοβαρά για να τα δώ τα αυτοκίνητα αυτα.
Απάντηση με παράθεση