Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 20-02-10, 10:36
Το avatar του χρήστη panose30
panose30 Ο χρήστης panose30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-11-2006
Μηνύματα: 437
panose30 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από topgan1 Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε Αντώνη, σε ευχαριστώ για την απάντησή σου. Σκεύτομαι και εγώ σοβαρά την τοποθέτηση original προφυλακτήρα και για λόγους περαιτέρω οικονομίας μετά γιατί νομίζω πως οι ημιτασιόν θα είναι πολύ χάλια όσον αφορά την ποιότητα και ίσως με το παραμικρό "ακουμπισμα" από άλλο αυτοκίνητο/πεζοδρόμιο κτλ κτλ ίσως και να σπάσουν πολύ πιο εύκολα. Ένα πράγμα που παραδέχτηκα στους προφυλακτήρες αυτούς (αυτούς που έχω τώρα) είναι η αντοχή τους σε μικροχτυπηματάκια. Μάλιστα είδα μπροστά στα μάτια μου έναν να πάει να παρκάρει απο πίσω μου να μην υπολογίζει σωστά και να βαράει τον πίσω προφυλακτήρα, αυτός να του μπαίνει η μισή μάσκα μέσα και ο δικός μου να έχει μόνο ένα γδάρσιμο.

Η απορία μου ήταν μήπως τύχαινε να είναι ακριβό το συνεργείο αλλά από ότι μου είπες μάλλον φτηνό θα μου βγεί αν το πάω εκεί.

Ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις... και κάτι τελευταίο... τα προβολάκια ομίχλης θα είναι τα ίδια έτσι δεν είναι? ή χρειάζεται να τα αλλάξω και αυτά ?

φιλε υπαρχουν ιμιτασιον εξαιρετικης ποιοτητας,,καλυτερα να πας για ιμιτασιον ο οποιος αν τον χτυπησεις καπου επισκευαζεται ευκολα και με χαμηλο κοστος ,,ενω ο πλαστικος πολυ δυσκολα φτιαχνεται..και αλλο τα 300 και αλλο τα 1000 για ενα προφυλακτηρα
__________________
Απάντηση με παράθεση