Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #84  
Παλιά 05-07-16, 15:35
MarinosE46 Ο χρήστης MarinosE46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-11-2012
Μηνύματα: 792
MarinosE46 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stauros772000 Εμφάνιση μηνυμάτων
marino,κανεις το λαθος να εξισωνεις διαφορετικους ανθρωπου,πχ εμενα με εσενα.εμενα μπορει η συντηρηση μιας φεραρι ,να μου στοιχιζει οσο τα αναλωσιμα που χρειαζεται,και εσενα να σου κοστιζει τα διπλα και τριδιπλα διοτι δεν μπορεις να βιδωσεις ουτε λαμπα ..για ποιον λογο να πληρωνει ο εχων,εσαει για ενα οχημα που αγορασε,τελη κυκλοφοριας 10 πλασια?αν θελεις να το φορολογεις,φορολογησε τον...το να ζητας για το μεταφορικο μεσο που επελεξε,τετοια γαμησιατικα,ενα πραγμα σημαινει,οτι αν εχει μυαλο,παιρνει τα λ7 του και τα παει αλλου,και κατσε να βρεις απο που θα τα αναπληρωσεις....yep,απο τα προβατα θα τα παρει,που θεωρουσαν οτι ο πλουσιος ειναι μαλακας και πρεπει να τα χωνει......αμ δε.......
Δεν είναι έτσι αλλά επειδή έχω άλλη άποψη και έχεις άλλη άποψη και δεν πρόκειται να συμφωνήσουμε ποτέ το σταματάω εδώ κάνοντας κάποιες παρατηρήσεις.
1.Ποιος θα πληρώσει αν δεν πληρώσει ο έχων???Ο συνταξιούχος του ΟΓΑ?
2.Ξαναλέω πως ένα μεγάλο αυτοκίνητο παύει να είναι μεταφορικό μέσο και είναι μέσο εντυπωσιασμού,λεζάντας.Αυτά πληρώνονται.
3.Εχεις δει πολλούς κατόχους ferrari ή ακριβών αυτοκινήτων να ξέρουν να κάνουν κάτι περισσότερο από το να βάζουν το κλειδί στην κλειδαριά?Εγώ πάντως όχι...
Απάντηση με παράθεση