Θέμα: Η νεα Μ5
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 02-08-04, 10:56
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMWER
Το Μ5 έχοντας υπ οψην τα αυτοκίνητα που παράγωνται σήμερα ασφαλώς και είναι κορυφαίο Οπως και να έχει η Bmw είναι ο τελευταίος κατασκευαστής που ενδιαφέρεται
για την οδηγηκή απόλαυση............

Αυτό για την οδηγική απόλαυση που προσφέρει μια BMW είναι το μόνο σίγουρο, αλλά μόνο αν συγκρίνουμε τα σημερινά μοντέλα της εταιρίας με τον ανταγωνισμό. Αν όμως ανατρέξουμε στο παρελθόν και μιλήσουμε μόνο για την μάρκα που αγαπάμε η σύγκριση είναι αναπόφευκτη. Δεν είναι τυχαίο ότι ο ειδικός τύπος έχει ως σημείο αναφοράς την Μ3 Ε30 και αναφέρει ρητά ότι η BMW με το Μ3 Ε46 έφτασε πολύ κοντά στην αίσθηση του Ε30.

Βεβαίως το Μ5 θα είναι ένα sport αυτοκίνητο και δεν αναφέρθηκα ποτέ στο το σύνολο του αυτοκινήτου. Απλά εξέφρασα την απογοήτευσή μου για το κιβώτιο. Και σε τελική ανάλυση δεν είμαι εγώ ο ειδικός για να κρίνω ένα τέτοιο αυτοκίνητο.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση