Θέμα: Ε90 320d
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #361  
Παλιά 10-09-16, 22:03
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Μαλλον ησουν τυχερος μεσα στην ατυχια σου. Αν σου συνεβαινε αυτο εν κινησει θα πηγαινες για αλλαγη μοτερ καθως αυτο θα ειχε γινει φραπεδιερα απαξ και εσπαγε η καδενα.
Εχω ακουσει ιδια περιπτωση για αμαξι του VAG, μεσα σε συνεργειο, ακριβως μετα το σερβις του!
Καλο θα ειναι παντως να ελεγχθουν βαλβιδες και πιστονια μην εχει γινει πιο χοντρη ζημια, για σιγουρια παντα.
Αν θες μπορω να σου προτεινω ενα καλο εξειδικευμενο στην Αθηνα, αλλα αμα βαλεις μεσα μεταφορικα, που θα χρειαστει να πας τ αμαξι εκει, καθως απ οτι καταλαβαινω το αμαξι δεν κινειται, αντε να γλιτωσεις το πολυ 500 ευρω απ τη σουμα που σου ειπαν στη Χαλκιδα.
Παντως αν λεμε το ιδιο συνεργειο, Κεμιδης, ειναι πολυ καλο συνεργειο, με σωστους μηχανικους, που δεν θα κοιταξουν να σε γδαρουν και τουλαχιστον θα δουν πως να φτιαξουν σωστα και εγγυημενα τ αμαξι σου.
Τους ξερω γιατι με κατι τραβηγματα που ειχα εγω στο δικο μου παλια, με κατι απατεωνες που χα μπλεξει στην Αθηνα, εφτασε μεχρι εκει η χαρη μου να φανταστεις και μου κανε εντυπωση το ενδιαφερον που ειχε δειξει ο τεχνικος υπευθυνος για την περιπτωση μου, που μεχρι επαιρνε τηλεφωνα αφοτου ειχα φυγει απ το συνεργειο καποιον καιρο, να με ρωτησει τι εκανα τελικα.
Στα bmw να ξερεις, οτι πολλες φορες, οτι πληρωνεις παιρνεις κι εκεινο το συνεργειο για μενα τ αξιζει τα λεφτα του, που οντως ειναι τσιμπημενο σε τιμες.

Η τσεπη, τα λεφτα και η τελευταια αποφαση, δικη σου
Απάντηση με παράθεση