Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 28-11-08, 14:25
Το avatar του χρήστη Αντών///is
Αντών///is Ο χρήστης Αντών///is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2008
Μηνύματα: 1.019
Αντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to behold
Είχα ανοίξει ένα thread πριν από κάτι μήνες με το ίδιο θέμα -> http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=12549&highlight=%EC%F0%DC%F1%E1+% E8%FC%EB%F9%ED
Τελικά, δύο 'μέρες μετά, την έβαλα την ΟΜΡ και είμαι πολύ ευχαριστημένος από εμφάνιση, κατασκευή και (απόλυτη) εφαρμογή στους θόλους. Επιπλέον η τιμή της ήταν απολύτως λογική (λιγότερο από 200 €, αν θυμάμαι καλά).
Χρωστάω από τότε ένα μεγάλο ευχαριστώ στον tsilis και στον babis compact που με είχαν παροτρύνει τότε να βάλω την ΟΜΡ και μου έγραψαν όλες τις σχετικές πληροφορίες. Είναι ακριβώς όπως τα γράφουν στα post τους.
Όσον αφορά τις διαφοροποιήσεις στην συμπεριφορά του αυτοκινήτου πριν και μετά, δυστυχώς δεν μπορώ να σε διαφωτίσω με ακρίβεια, γιατί, στην περίπτωσή μου, ταυτόχρονα με την μπάρα, άλλαξα όλη την ανάρτηση (αμορτισέρ, ελατήρια, αντιστρεπτικές και σινεμπλόκ) με το πακέτο Motorsport, οπότε τίποτα πια δεν ήταν ίδιο και δεν μπορώ να γνωρίζω το κάθε επιμέρους εξάρτημα σε τι και πόσο έχει συμβάλλει στην... μεταμόρφωση της συμπεριφοράς!
__________________
Απάντηση με παράθεση