Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 25-02-08, 16:43
panagos_77 Ο χρήστης panagos_77 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 23-01-2008
Μηνύματα: 73
panagos_77 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Cabriolakias Εμφάνιση μηνυμάτων

Αυτα ειχα να πω σαν προσοπηκη μου εμπειρια και πρωσοπικη μου αποψη με βαση την εμπειρια σαν μηχανολογος ηλεκτρονικος καποια χρονια.. μην βλεπετε την ηλικια μου ειμαι στο κουρμπετι απο 9 χρονων που ξεκινησα σκουπιζωντας εργοστασια.. Απο εκει και περα δεν εχω σκοπο να ασχολειθω με το συγκεκρημενο θρεντ αλλο διοτι ηθελα απλα να πω την εμπειρια μου περι λαδιων και να ενημερωσω και τιποτα αλλο...Επειδη λοιπον ξερω οτι καποιος απο εδω εχει σκοπο στο οτιδηποτε γραφω να μου το βγαζει στραβο κι αναποδο χωρις να υπαρχει καποιος λογος τον ενημερωνω οτι δεν θα ασχοληθω αλλο με το θρεντ.

Παντα φιλικα Ντινος.
Καλά κάνεις και καταθέτεις την προσωπική σου εμπειρία. Είτε σωστή, είτε λάθος, είναι ο τρόπος με τον οποίο βλέπεις εσύ κάποια πράγματα. Όλοι αυτό κάνουμε εδώ μέσα. Εγώ κι ας είμαι η τελευταία τρύπα του ζουρνά, ο "νέος" του φόρουμ σε θέλω εδώ μέσα! Όπως θέλω (πιστεύω συμφωνεί κι η συντριπτική πλειοψηφία, κι οι διαχειριστές του forum) όλο τον κόσμο να ενημερώνεται! Nα μην τρώει κουτόχορτο παραπέρα (βλ. ορισμένα συνεργεία). Nα κάνει τις ενστάσεις του, να διατυπώνει τις απορίες του και κάπως έτσι να γίνεται ένας δημοκρατικός διάλογος κι ας έχει λίγη ένταση (παθιασμένοι με αυτό που κάνουμε είμαστε εξάλλου). Κόντρα σε ορισμένους (οι παρώντες εξαιρούνται) που προσπαθούν βλακωδώς ή προσβάλλοντας να φιμώσουν την ελεύθερη ενημέρωση και την κατάθεση της άποψης του καθενός.

Ας θυμόμαστε όλοι μας ότι ο άνθρωπος που κρύβετα πίσω από την οθόνη μας, αυτός στον οποίο αναφερόμαστε, είναι κι αυτός άνθρωπος με αξιοπρέπεια, χαρακτήρα, οικογένεια, θρησκεία, πατρίδα, ευαισθησίες και ελαττώματα όπως κι εμείς!
(κλεμμένο από την υπογραφή κάποιου σε κάποιο φόρουμ)
__________________
Το πιο πολυδάπανο όχημα είναι το καροτσάκι του Super Market.
Καίει 30Ε κάθε 5 μέτρα!

Απάντηση με παράθεση