Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #40  
Παλιά 26-03-17, 18:19
Το avatar του χρήστη Dokimos e36
Dokimos e36 Ο χρήστης Dokimos e36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-05-2013
Μηνύματα: 311
Dokimos e36 is on a distinguished road
Ειχα παραγγειλει εδω κ κατι μερες ,ενα κιτ επισκευης της αντλιας κενου απο ebay..ο τυπος εκει μου εξηγησε οτι αν βαλω το εσωτερικο λαστιχακι(που εχει το κιτ)δεν χρειαζεται να βαλω σιλικονη καθολου κ θα ειναι οκ μ αυτο!σημερα πηρα την αποφαση να την φτιαξω επιτελους!την βγαζω κ βλεπω οτι η μπροστινη μερια εχει σιλικονη αρκετη..μαλλον θα ειχε πατηθει το λαστιχακι το μπροστα κ εχανε λαδια,κ αντι οι αθλιοι να παρουν ενα καινουριο,αφου πωλειτε αυτο σαν ανταλλακτικο,αυτοι προτιμησαν να κανουν αυτο το εκτρωμα!τεσπα το προσπερνω αυτο,την βγαζω την καθαριζω την ανοιγω εσωτερικα την κανω σαν καινουρια!βαζω το νεο λαστιχακι μεσα,βλεπω οτι με το καπακι εφαρμοζει καλα!ετσι αποφασιζω να μην βαλω σιλικονη..τελικα..δεν ειχα προβλημα κανενα!αλλαζω κ το μπροστινο λαστιχακι,κ την κουμπωνω στο μοτερ!βαζω μπροστα κ πουθενα καμια διαροοη..το αφησα να ζεσταθει κιολας,εβαζα χαρτια την εψαξα οσο μπορουσα κ δεν φανηκε να εχει προβλημα..το θεμα μου ειναι!ο θορυβος που κανει οταν ζεστενετε δεν σταματησε!το ιδιο βιολι κανει!δεν μπορω να καταλαβω γιατι το κανει αυτο!!οταν βγαζω την υποπιεση απτο σεβρο σταματαει!κ οταν την ξανακουμπωνω αρχιζει παλι το χτυπημα!!!εχω απελπιστει πια..δεν ξερω τι αλλο να ψαξω..
__________________
"ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΗΡΩΕΣ.....ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΕΣ"..!!!
Απάντηση με παράθεση