Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 24-04-05, 02:05
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
316 Ε36 vs Hyundai Coupe 1.6

Λοιπον για να μην μακρυγορω,θα σας πω με 2 λογια τι εγινε σημερα και θελω την αποψη σας γιατι εχω "προβλημα"
Πηγαινοντας το μεσημερι Χαλκιδα ηρθε απο πισω μου ενα coupe 1.6.Πηγαινα με 160 εκεινη την ωρα.Ειπα να δωσω γκαζι να φυγω.Αλλά ματαια.Το Hyundai με πηγαινε προφυλακτηρα μεχρι και τα 200 κοντερισια δικα μου.Επαθα πλακα.Λεω δεν ειναι δυνατον.Με 185 τελικη που εχει,πως μπορει και με ακολουθει???Σε καμια ομως στιγμη δεν με περασε στα ισια,παρα μονο οταν εβγαλα φλας δεξια και εκοψα απο μονος μου.(χωρις να μου παιξει φωτα).Πιθανολογω οτι επειδη μου ειχε παρει το σλιπ στριμ,κοινως του εκοβα την αντισταση του αερα,γι'αυτο και δεν μπορουσα να του ξεκολλησω.
Ολο αυτο κρατησε κανα 5λεπτο μεχρι τον Σιριο.Οσο θυμαμαι το γεματο ειρωνικο γελακι του οδηγου καθως τον κοιταζα απτον καθρεφτη μου,νευριαζω.Και νευριαζω πολυ.

Και εδω θελω την αποψη σας.
Ολες αυτες τις ωρες λοιπον που εχω φαει το ξενερωμα της ζωης μου,αντιμετωπιζω το εξης διλλημα.

Εχω το διαολι στον εναν ωμο να μου λεει:Νααααααααααα βλακα,πιπ@-κ@λο σε πηγε το Coupe.Ουτε Hyundai δεν μπορεις να περασεις.Αντε πανε πετα το,αλλιως αλλη φορα δεξια λωριδα και οχι πανω απο 80.

Και στον άλλο ωμο,εχω το αγγελακι που μου λεει:Ρε συ,ασε τον τυπο να παει να πνιγει.Μια ζωη Χιουνται θα ειναι το αμαξι του.Και στην τελικη αυτος μπορει και να επαιζε με Φ.Π.Ε (φιλτρο,προγραμμα,εξατμιση)-εξατμιση παντως ειχε αλλαγμενη σιγουρα,το ειδα οταν εκανα δεξια- και τι καταφερε???Να πηγαινει το ιδιο με ενα αμαξι ιδιων κυβικων,που ειναι πολυ πιο παλιο,εντελως εργοστασιακο,πολυ πιο βαρυ απο το δικο του και σιγουρα με εναν κινητηρα που μονο φωτια στο δρομο δε βαζει


Σας παρακαλω πεστε μου την γνωμη σας γιατι κοντεβει να μου στρειψει
Διαολακι ή Αγγελακι???

P.S.-Μιλαμε για το τελευταιο Hyundai Coupe 1.6 το οποιο βγαζει 105 αλογα,14.6 κιλα ροπης,0-100 σε 11.9 και τελικη 185
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geo_3D : 24-04-05 στις 02:11