Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 24-04-05, 02:29
xstassi Ο χρήστης xstassi δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-04-2005
Μηνύματα: 47
xstassi is on a distinguished road
Αν μπορεις να μου πεις και τι χρωμα ηταν ισως μπορω να σε διαφωτισω σε αυτο το μυστηριο...Αν ηταν μπλε σκουρο με 18αρες ημουν εγω,αν ηταν με μαμισιες 16αρες ηταν του φιλου μου του Τασου.
Και αν σου φαινεται περιεργο που σου τα λεω αυτα,ειναι πολυ απλα γιατι το Coupe εχει αρκετα καλη αεροδυναμικη και επειδη το κοντερ μου τερματιζει συνηθως στα 224.....(εχω και πολλες φωτογραφιες για του λογου το αληθες) Το μονο που εχω αλλαξει ειναι το μεσαιο σιλανσιε και το τελικο με μια της ZanSpeed.Επισης εχω βγαλει τον πνιχτη απο το εργοστασιακο φιλτρο.
Την επομενη φορα που θα βρεθεις στην εθνικη με ενα τετοιο,προσεξε γιατι καποιοι φιλοι στο κλαμπ ( www.hhcc.gr του οποιου ειμαι και μελος του προεδρειου ) εχουν τουρμπισει κινητηρες και μυαλα και ειναι δυσκολο να τους ακολουθησεις.
Ο λογος που πηρα Hyundai Coupe ηταν τυχαιος αλλα δεν το μετανιωσα απο τοτε.Με το BMW ειχα τρελαθει στα προβληματα και στα σχετικα τσουχτερα σερβις.Δεν ηταν οικονομικο το ζητημα αλλα ο καθε μηχανικος επαιρνε οτι γουσταρε λογο ονοματος.Και επειδη ηθελα παλι να παρω ενα BMW και να το κανω καλυτερο απο καινουργιο προτιμησα ενα 1502.Θα κοστισει αρκετα αλλα δεν πειραζει,αγαπη ειναι αυτη.Τωρα οσον αφορα το κουπε..... προσεχε την επομενη φορα...

Φιλικα ενας γνωστης Tuscani.....