Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 24-04-05, 03:15
Το avatar του χρήστη TheCondor
TheCondor Ο χρήστης TheCondor δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-04-2005
Μηνύματα: 404
TheCondor is an unknown quantity at this point
Καταλαβαινω την ξενερα που θα εχεις φαει φιλε και ειναι λογικο. Οπως τις προαλλες ενα παλικαρι με μια Μ3 Ε46 που εφαγε τσαι απο ενα S2000 και μετα κοντευε να πεσει κατω απτα κλαματα.

Εγω σε αυτες τις περιπτωσεις απλα λεω ' ενταξει τι να κανεις ' . Ειναι οντως λιγο μα***ια να βλεπεις οτι το Hyundai σε εχει αλλα αν εσυ γουσταρεις με το αμαξι που εχεις ( οχι απαραιτητα BMW ) τοτε εκει τελειωνει το θεμα.

Το θεμα δεν ειναι οτι μια ζωη Hyundai θα παραμεινει, αν και εγω ειμαι αυτης της νοοτροπιας οντας κατοχος BMW αλλα και γνωστης πλεον επειδη εχουμε 25 χρονια BMW και μετραμε 3 αμαξια και μια μηχανη στην οικογενεια, το θεμα ειναι οτι οπως εσυ λες οτι εχεις BMW και νιωθεις καλυτερα, ετσι λεει και οποιοσδηποτε σε πατησει οτι σε πατησε η οτι πατησε μια BMW κτλ κτλ.

Εγω παντως την Hyundai την βλεπω πολυ ψηλα τα επομενα χρονια, ηταν και μεγας χορηγος στους Ολυμπιακους ( δεν ειναι λιγο αυτο ) και γενικα ειναι φθηνα αμαξια με φθηνα ανταλλακτικα και απο φιλους που εχουν χρονια τωρα Hyundai μπορω να πω και αρκετα αξιπιστα σε πολλους τομεις.

Βεβαια το φρονημα και το κομπλεξ ( εγω παραδεχομαι οτι εχω κομπλεξ με τα BMW αν και δεν ειμαι φανατικος με τα αμαξια/μηχανακια και οτιδηποτε μηχανοκινητο ) ποτε δεν φευγουν για αλλους λογους τους οποιους θα θελαμε εβδομαδες και μηνες να αριθμησουμε. ( φρονημα και κομπλεξ με ηπια εννοια )

Φιλε ακαλυπτε καπως ετσι σκεφτονται και αυτοι που εχουν φεραρι πορσε μαζερατι ( ελπιζω οταν αξιωθω να αγορασω μια μαζερατι να εκπληρωσω το ονειρο μου .... ) και τρωνε τσαι απο BMW, γιατι λενε οτι το δικο τους ειναι σπορ εργοστασιακο, ειναι αλλο αμαξι εντελως και ο αλλος με την μπεμπα το εχει κανει τουμπανο για να παταει κατι πορσε φεραρι και μαζερατι ( που τους δινει και περισσοτερη αξια στην τελικη )

Αυτα, καληνυχτα σε ολους και ονειρα πισωκινητα ;-)