Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 07-01-11, 22:10
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Spyros E81 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οσο για την σωλήνα της εξάτμισης η δικια μου ηταν 60mm και αυτη του 125i ηταν 65mm οποτε ταιριαξε και αυτή μια χαρα.Πιστεψε με αξίζει να την βάλεις περισσοτερο για αποδοση και ηχο αλλα και για εικόνα.Δεν το περιμενα ειλικρινα οτι θα εχει τετοια διαφορα στην απόδοση κυριως στις χαμηλες rpm.Mε μια βόλτα μονο και το καταλαβαινεις αμέσως.Βάλτη και θα με θυμηθεις αξίζει καθε της ευρώ.
Πως την ταιριαξες εφ' οσον εχουν διαφορα στη διαμετρο 5mm?
Τωρα για ν αλλαζω τελικο καζανακι δε με βλεπω αφου εχω ηδη εδω και αρκετο καιρο το σπορ τελικο που δινει η BMW γι αυτο το μοντελο. Ειναι λιγο πιο ελευθερο με ανοξειδωτη μονη μπουκα μεγαλυτερης διαμετρου απ το απλο σιδερενιο που εβγαζε. Ουτως η αλλως ειχα δωσει αρκετα λεφτα γι αυτο και αφου ειναι μια χαρα γιατι να τ αλλαζω. Τωρα πλεον εχω κι αλλο καημο για την τσεπη (εγκεφαλο!). Παντως στο δικο σου φαινεται πολυ ομορφο, και λογικα απο κοντα σιγουρα θα ακουγεται ξεχωριστο και σε πιστευω πως ζωντανεψε λιγο το μοτερ ελευθερωνοντας λιγο την εξαγωγη.
Απάντηση με παράθεση