Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 15-03-11, 22:45
spiros xania m3 Ο χρήστης spiros xania m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-05-2010
Μηνύματα: 90
spiros xania m3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από parouskas Εμφάνιση μηνυμάτων
ακουγεται παρα πολυ καλο!αλλα γενικως εγω ειμαι επιφυλακτικος με τα turbo και τους kopressor!
Γεια σου φιλε μου,μην εισαι καθολου επιφυλακτικος αμα κανεις αυτα που πρεπει και να γινει σωστη δουλεια ολα θα ειναι μια χαρα!!!σε ενα light set up o kompessor κατα την γνωμη μου παντα πιστευω ειναι η καλυτερη λυση αν θες παλι αποτομα ξεσπασματα και πολλα αλογα πας σε turbo αλλα εκει παλι θες πολλα μα πολλα ευρω(πιστονια, μπιελες,αγραφο και αλλα πολλα!!!)βεβαια οταν πας στο δυναμομετρο θα σπασει και τα ραουλα...οχι βεβαια οτι δεν υπαρχουν kompressor kit για extreme φασεις και εκει παλι θες πολλα ευρω ..εγω θελω ενα light set up ετσι για να γινει παιχνιδιαρικο οχι οτι δεν ειναι καιτωρα αλλα με τον κομπρεσορα θα γινει ακομα πιο παιχνιδιαρικο καταρχην εχεις παντου δυναμη .το δουλευεις γυρω στο 0,5-0,6 και εισαι +100 μια χαρα!!!! και δεν ανοιγεις καθολου μοτερ κλειστο!!!!ειναι καλη φαση παντως φιλε μου!!!!και οπως σου ειπα και προηγουμενος μην εισαι καθολου επιφυλακτικος αν γινουν σωστα ολα θα ειναι μια χαρα!!!! αυτα!!!!
Απάντηση με παράθεση