Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 27-11-12, 15:02
giorgos8 Ο χρήστης giorgos8 δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 26-11-2012
Μηνύματα: 3
giorgos8 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
αυτο γινεται σε οποιοδηποτε συνεργειο της δικης σου επιλογης.δεν χρειαζεται να ειναι συνεργαζομενο με αυτους....απλα λενε ετσι για να σε αναγκασουν να πας σε δικα τους συνεργαζομενα συνεργεια για να μην χασουν τα ποσοστα που παιρνουν...οι παλιοπαπατζιδες...
απλα κανεις μια εξουσιοδοτηση στο οποιοδηποτε συνεργειο πας εσυ (εφοσον ελεγχθει απο την ασφαλεια και βγει θετικη απαντηση για αποζημιωση) και πληρωνετε ο μαστορας απευθειας απο την ασφαλιστικη...εσυ δεν δινεις μια...απλα μια εξουσιοδοτηση....το χω ρωτησει στην ασφαλεια μου....και μενα στην αρχη αυτες τις πιπεριες μου λεγανε και οταν τους το σφυρηξα μου ειπαν .........ε....ναι γινεται και αυτο....
ενω στην αρχη μονο σε συνεργαζομενο αλλιως πληρωνεις και μετα τα παιρνεις πισω....μην τυχον χασουν κανα ποσοστο...αγιογδυτες....
φίλε LEO σε ευχαριστώ για τη συμβουλη....
το εψαξα στο ιντερνετ κ πραγματι γίνεται....
κατι αντιστοιχο, λιγο πιο απλοϊκό, μου χε προτεινει κ η αφαλιστρια μου,
να πω δηλ. στο δικο μου φανοποιο να κανει υπομονη
κ να πληρωθει οταν παρω τα χρηματα απο την ασφαλεια
κ να βαλω ως "εγγυηση" το ονομα της ασφαλιστικης....
δυστυχως όμως νομιζω οτι παλι δεν γινεται τιποτα,
γιατι ο φαναρτζης μου (οπως κ τα περισσοτερα μικρα συνεργεια νομιζω)
δεν εχει ρευστο να διαθεσει για να αγορασει τα ανταλλακτικα κ ουτε εχει την υπομονη
να περιμενει ενα μηνα τουλαχιστον αντι εμου, να του επιστραφουν τα χρηματα που ξοδεψε κ να αποζημιωθει ο κοπος του.....δηλ. θελω να σου πω τι αυτος τι εγω? το ιδιο ειναι

προφανως το θεμα με την εξουσιοδοτηση ειναι εφικτο με πιο μεγαλα κ
οικονομικα ευρωστα συνεργεια.....
Απάντηση με παράθεση