Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 09-09-07, 22:34
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Eγώ άλλαξα βαλβολίνες στο κιβώτιο επειδή είχε γίνει πολύ σκληρό και αλλαγή απο 1η σε 2α έκανε ένα γκαπ λες και κοπάναγες τίποτα στο πίσω μέρος του αυτοκινήτου...Το πήρα λοιπόν και το πηγα για αλλαγή βαλβολίνες σε ένα συνεργείο εδω στη γειτονιά μου.Δεν ασχολήθηκα με το τι μάρκα έβαλαν ή τι έκαναν μιας και ήμουν άσχετος με το θέμα αυτοκίνητο και εξακολουθώ να είμαι ακόμα σε κάποια πράγματα...Όταν το πείρα είδα σημαντική βελτίωση και οι ταχύτητες μπαίνανε αέρα σε σχέση με την παλιά κατάσταση!Βλέποντας όμως τα παραπάνω έχω ψιλοτρομοκρατηθεί γιατι δεν ξέρω αν βάλανε βαλβολίνες για αυτόματο όπως λέτε!!!!Δεν ξέρω καν τι έχουν βάλει!!!!Την αλλαγή την έκανα όταν το κοντέρ έγραφε 117.345
και μέχρι τώρα έχω κάνει 122.439!Να σημειώσω ότι κατα καιρούς κάνει κάτι θορύβους από τα παλιά αλλά σε μικροτερο βαθμό...Τι μου προτείνετε???Να πάω να τις ξαναλλάξω μπας και μου κάνουν κανα πρόβλημα???Έχω ανησυχήσει με αυτά που γράψατε παραπάνω!!!!Για πέστε ρε παιδιά γιατί μου μπήκαν ψήλοι στα αυτιά...
Απάντηση με παράθεση