Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 26-10-13, 18:52
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από M8CSI Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδες Φιλοι Συμφ/τες Το Θεμα για μενα εχει ΗΔΗ Κλειση Πρωσοπικα μετα και την Σημερινη Επισκεψη που εκανα οταν Περνουσα στην δουλεια και μπηκα Παλι στην BMW Adamidis A.E. Γενικη Αντιπρωσοπεια Β.ελλαδος εκει βρηκα τον πιο Πεπειραμενο Υπευθηνο στα σερβις απο τοτε που Δημιουργηθηκε η Αντ/πεια λεγετε κος Πετριδης και πηγα στο γραφειο του και του μιλησα μεσα στο μεγαλο συνεργειο.
Του Παρακαλεσα να μου δωση την Σαφεστερη Απαντηση για το θεμα και δεν μου εκανε Καθολου μεγαλο Διαλογο οπως το αλλο στελεχος εχθες
μου'πε λιγα Ορθα Κοφτα
Μου λεει , ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ Αυτο ΔΕΝ το Συνηστα η Ιδια η BMW σε ολα τα αυτοκινητα της, Διοτι αν σε πω οτι Μεχρι και Τρυπες σε Πιστονια εχουμε δει , εχουνε σηκωθει τα μαλια μας απ'αυτα που εχουμε δει.
Την επόμενη φορά που θα πάς, πές του..
Ο rapid_fast μου είπε, πως η ίδια η BMW έχει βγάλει εργοστασιακά όχημα παραγωγής με
υγραέριο..
Και αν χρειαστεί περισσότερες πληροφορίες για την ασχετοσύνη του.. εδώ είμαι...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση