Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 08-03-13, 15:29
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από harristheo Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι Οκ,
Αλλά ο μαντρας αξιολόγησε τις φωτο του τρακαρισμενου αυτοκινήτου για να δώσει προσφορά οι οποίες προφανώς είχαν πάνω όλες τις μετατροπές που αναφέρεις σε ραδιοcd ζάντες κλπ.
Ο μαντρας δεν εδωσε προσφορά με βάσει τις φωτο της αρχικής ασφάλισης.
Σωστά δεν σου έδιναν τα χρήματα σου. Τέλος αναφορικά και μόνο μπορεί μια ασφαλιστική να μην την συμφέρει να το φτιάξει, αλλά έναν μάντρα με προσωπική εργασία και κόπο και χρόνο να συμφέρει.
Δεν βρίσκω πουθενά λάθος στην περίπτωση σου

Χαρης
Διάβασε καλά τι έχω γράψει... στα @@ μου τι αξιολόγηση έκανε ο μαντράς! Η σύμβαση ήταν μεταξύ εμού και της τάδε ασφαλιστικής εταιρίας, η οποία ασφάλισε ένα αμάξι όπως φωτογραφίστηκε και εκτιμήθηκε από τον πραγματογνώμονα της κατά την έναρξη. Οι φωτογραφίες δείχνουν ξεκάθαρα την μορφή του αυτοκινήτου που ασφάλισα, και η αξία προφανώς και επηρεάστηκε επίσης. Όφειλα να παραδώσω το αμάξι ΟΠΩΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΗΘΗΚΕ κατά την έναρξη της ασφάλισης από τον εκπρόσωπο της ασφαλιστικής, ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΕΓΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΜΠΛΟΚΗ ΜΕ ΜΑΝΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΖΗΜΙΩΘΩ, όπως έγινε. Και δεν έπρεπε να με απασχολήσει ΚΑΘΟΛΟΥ το πώς ήθελε ο μαντράς το αμάξι, καθώς απλά έπρεπε να δώσει λιγότερα λεφτά αυτός και παραπάνω η ασφάλεια. ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΩΣ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΟΛΙΚΗ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ;;;;;

Ασφαλιστής είσαι;;;;;
Απάντηση με παράθεση