Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 01-11-06, 12:35
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Όσον αφορά την εξαγωγή το 99% τον ενδιαφερομένων συμφωνούν ότι ΔΕΝ δίνει ... ο Πάνος όμως (που δεν έχει και λόγω αφού το Μ3 του το έχει ήδη πουλήσει) επιμένει ότι κέρδισε 15 hp τροχό (και τον πιστέυω).... Βέβαια είχε το Αμερικάνικο που έχει πνιγμένη εξαγωγή ... οπότε τα +15hp το φέρνουν πάνω κάτω στα euro spec...

Στο Thread εγώ απλά ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ... γενικά τα πράγματα είναι όπως νομίζω όλοι συμφωνούμε ΔΥΣΚΟΛΗ η ΒΕΛΤΙΩΣΗ σε Μ3 Ε46 με n/a εφαρμογές....

p.s. Στο άλλο thread " FAQ M3 E46" θα ποστάρω στοιχεία με το βάρος των διάφορων ανταλακτικών του Μ3 να δούμε από που γίνεται να "κερδιθεί" κανά Kgr...
Όποιος έχει ΕΠΙΣΗΜΑ ή ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΜΕΝΑ στοιχεία για το βάρος oem ή aftermarket ανταλλακτικών ας βοηθήσει...
Απάντηση με παράθεση