Θέμα: BMW M3 CSL Loaded
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #198  
Παλιά 20-12-09, 09:09
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
κατ'αρχάς μπράβο στον Octane για το εκπληκτικό του ΓΕΜΑΤΟ επιγχειρήματα ποστ !!! χαχαχαχαχαχαχαχα !!! +1000 Πάνο χαχαχαχαχαχα

@Aννίβας τζούνιορ ... ρε συ μια χαρά τα λες ...εμένα με ενόχλησε το ότι χρησιμοποιήθηκε ένα γνήσιο csl !!! για να γίνει supercharged και να αλλαχθεί το μισό αμάξι ... το πρότζεκτ gtr είναι ΑΛΛΗ ιστορία ... το σασί ΔΕΝ είναι από αμάξι ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (εκτός να βρείς ένα από τα 3-4 που κυκλοφόρησαν) αλλά ΕΙΤΕ μτχ από αγωνιστική ομάδα , ΕΙΤΕ από απλό Μ3 με modifications !!!

π.σ. Ετοιμάσου τώρα να σε κράξουν για μπάμπη σουγιά και Κερατέα ... εδώ βλέπεις είναι της μόδας για μερικούς να κράζουν ότι να ναι !!! ... και τον Έλιοτ να πετύχουν εκτός από το ότι θα τον περάσουν αεροπορία και θα στρίβουν όλοι σα Βατάνεν ... θα του εξηγήσουν και ποσο παλιοί είναι στην αυτοκίνηση ... χαχαχαχαχ !!! ... Μ6 με αλλαγμένες τροχαλίες λέμε όχι παίξε γέλασε !!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EVANGELOS : 20-12-09 στις 09:16
Απάντηση με παράθεση