Θέμα: Η νεα Μ5
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 16-08-04, 11:35
Το avatar του χρήστη Daskalopoylos
Daskalopoylos Ο χρήστης Daskalopoylos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 02-06-2004
Μηνύματα: 54
Daskalopoylos is on a distinguished road
Cool

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από geo_2_2003
Παιδια δεν εχετε καταλαβει ακομα οτι ολα γινονται χαρη στην F1?Δεν ξερω καμια Ferrari που να μην εβγαινε με χειροκινητο κιβωτιο.Να ομως που ηρθε η ENZO και αλλαξανε ολα.Μεχρι και η σχεδιαση του αυτοκινητου φερνει F1,το κιβωτιο θα αφηνε?Και η BMW δεν καυχεται για το Μ5 οτι εχει γονιδια που προερχονται απο F1?(βλ. V10)Ολα αλλαζουνε και εξελλισονται με βαση τα ενδιαφεροντα της εποχης.Παλι καλα να λεμε που δεν ειναι Diesel ή ηλεκτροκινητο.(Μη γελατε.Ετσι θα φτιαχνονται καποτε στο μελλον).Εσεις ειστε των ακρων.Εξω τα ηλεκτρονικα,εξω οι ευκολιες,ζητω ο ιδρωτας και οι καρδιοπαθειες.Αραγε σας αρεσουν τα σπιτια που μενετε τωρα ή θα προτιμουσατε να ζειτε στις σπηλιες και να αναβετε φωτια χτυπωντας πετρες για να ζεσταθειτε.Απο τη στιγμη που κανετε συγκριση με το παρελθον,καλα κανω και σας θετω αυτο το ερωτημα.Προς Θεου,μην τα ισοπεδωνουμε ολα.Και στη τελικη οποιος εχει παραπονο ας μην το παρει το εργαλειο ποτε.(Ακομα και αν εχει τα γκαφρα).Άμα πια.......Σας δινουν γαιδαρο και σεις τον κοιτατε στα δοντια.(Στην προκειμενη περιπτωση δεν ειναι γαιδουρι αλλα αλογα.Πολλα αλογα).Ρε θα με τρελλανετε τελειως με καποια πραγματα που διαβαζω.Που εχετε ξαναδει BMW με 507 ατμοσφαιρικα αλογα,μου λετε?Ουτε ο αγαπητος φιλος Μ3POWER δεν τα εχει φτασει με το τουρμπο.Και σας πειραξε το κιβωτιο.
Αποψη μου ετσι,μην παρεξηγηθω.

Λοιπον θα συμφωνησω απολυτα με τα παραπανω!!!! Να πω την αληθεια δεν προτημω ουτε εγω το αυτοματο η tip-tronic ...... Ο λογος ωμος ειναι γιατι δεν εχω συνηθησει.... ειμαι τις παλιας σχολης οχι οτι δεν ειναι καλο η καλυτερο δεν ξερω απλα θελω να εχω την αισθηση στο χερι! Παντως επειδη μαζευτηκαν πολλοι γρηγοροι στο post (καλοπροαιρετα παντα ) να ρωτησω ποσοι εχουν οδηγησει οχι 500 αλογα αλλα τα μισα 250............. ποσοι.....???????? 1....2... το πολυ και αν!! ολοι οι υπολοιποι οχι να μην κρινουν.... αλλα να μην κατακρινουν! κατι αλλο ποιος θα το ξεκινησει με χειροκινητο κιβωτιο σωστα.... χωρις να μην αφισει ολο το λαστοιχο κατω??? ή ποιος θα εκμεταλευτει πληρως ολα τα αλογα σωστα??? μην τρελενεστε........ cool-cool
__________________
ΜΕ ΣΗΜΑ ΤΟΝ ΓΑ'Ι'ΔΑΡΟ!!
Απάντηση με παράθεση